Taşınabilir şarj cihazı yanındaysa enerjin hiç bitmez

0

Dışarıdayken en büyük kâbusumuz kuşkusuz, başta akıllı telefonlarımız olmak üzere, elektronik cihazlarımızın pilinin bitmesidir. Sosyal medyayı sıklıkla kullanıyor ve sevdiklerinizle iletişimden kopmak istemiyorsanız, güçlü bir bataryaya sahip akıllı telefona sahip olmak önemlidir. Bunun yanında da güçlü bir taşınabilir şarj cihazı olmazsa olmazlardandır. Bu sayede dışarıdayken priz aramak zorunda kalmaz ve şarjımız bittiğinde cihazlarımızı kendi imkânlarımızla kolayca şarj edebiliriz. Bu yazıda sizin için MediaMarkt internet mağazasından taşınabilir şarj cihazı öneriyorum.

Taşınabilir şarj cihazı

EMIE GLOBAL Devil-Monster Taşınabilir Şarj Cihazı

MediaMarkt internet mağazasından seçtiğim ilk taşınabilir şarj cihazı, işlevselliği kadar tasarımıyla da fark yaratan EMIE GLOBAL Devil-Monster. Golden Pin Design Award ödüllü olan ve 5200 mAh kapasiteli ‘Lityum-İyon’ teknolojili batarya içeren bu ürün, akıllı telefon, tablet bilgisayar başta olmak üzere pek çok cihazınızı 6 saat süreyle şarj edebiliyor. Bir fikir vermek gerekirse, bu ürünle seyahatteyken telefonunuzu iki kez tam olarak şarj edebilirsiniz. Ürünün LED kulaklıkları batarya seviyesi hakkında bilgi edinmenizi sağlıyor. Ürün, micro USB şarj kablosu, özel taşıma kılıfı ve askısı ile kullanım kılavuzu ile geliyor.

Taşınabilir şarj cihazı

TTEC 2BB141A AlumiSlim 10.000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

Önereceğim ikinci taşınabilir şarj cihazı, TTEC firmasının 10.000mAh kapasiteli ürünü. Telefonunuzu yaklaşık olarak 4 kez şarj edebileceğiniz bu ürün, daha çok sayahat eden kişiler ya da aileler için hayat kurtarıcı bir seçenek olabilir. Aynı anda iki adet cihazı şarj edebilen ürünün üzeinde, acil durumlarda kullanılmak üzere için LED fener özelliği de mevcut. Kalan batarya miktarını öğrenmeniz için üzerinde LED pil göstergesi bulunan ürün, güvenli şarj için devre koruması içeriyor. Bu sayede akıllı cihazlarınızın şarj sırasında olası risklerden korunması sağlanıyor. Ürünün kutu içeriğinde Micro-USB kablo ve kullanım kılavuzu bulunuyor. Son olarak bu ürünün telefonlarınızın yanı sıra USB’den şarj olan tüm akıllı cihazlarınız için de kullanabileceğinizi belirteyim.

Taşınabilir şarj cihazı

CELLULAR LINE Line Manta 6000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

Sizin için MediaMarkt internet mağazasından seçtiğim üçüncü taşınabilir şarj cihazı ise CELLULAR LINE Line Manta 6000 mAh. Hızlı Şarj teknolojisine sahip olan bu ürün akıllı telefonunuzu yaklaşık olarak iki kez tam şarj etme kapasitesine sahip. Üzerinde iki adet USB çıkışı bulunan CELLULAR LINE Line Manta 6000 mAh taşınabilir şarj cihazıyla gerektiğinde aynı anda iki telefonu şarj edebilirsiniz. Ürün şarj seviyesini gösteren bir dijital LED ekrana sahip. Bu sayede kalan enerji miktarını takip etmeniz kolaylaşıyor. Ürünle birlikte cihazlarınızı şarj etmek için kullanacağınız Micro USB kablo veriliyor ve ürünün doğru kullanımı için kullanım kılavuzu da kutu içerisinden çıkıyor.

Taşınabilir şarj cihazı

ROMOSS PHP05 Sense Mini 5000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

MediaMarkt internet mağazasından seçtiğin son taşınabilir şarj cihazı ise ROMOSS PHP05 Sense Mini 5000 mAh. Ürün, Tiffany Mavisi, Sakura Pembe, Bulut Beyaz ve Kömür Karası olmak üzere dört farklı renk seçeneğine sahip. Turbo Hızlı Şarj teknolojisini destekleyen ürün, dışarıdayken priz aramanıza gerek kalmadan akıllı telefon başta olmak üzere USB destekli tüm cihazlarınızı şarj etmenizi sağlıyor. Li-polimer pil teknolojisine sahip olan ürün, akıllı cihazlarınızın şarj sırasında olası bir sorun yaşamaması için yüksek düzeyde korumaya sahip. Üç saatte tam şarj edilebilen ürünle, akıllı telefonunuzu iki defa şarj edebilirsiniz.

Sorularınız olursa yorumlardan bana ulaştırabilirsiniz

Bu yazıda sizi yolda bırakmayacak taşınabilir şarj cihazı seçenekleri hakkında detaylı bilgi vermeye çalıştım. MediaMarkt internet mağazasında satışa sunulan tüm taşınabilir şarj cihazı seçeneklerini buradan görebilirsiniz. Konuyla ilgili sorularınız olursa, aşağıdan yorum bırakarak bana ulaştırabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın.


MediaTrend’de yayınlanan diğer yazılarıma göz atmak ister misiniz?

Cevap bırakın