Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  ManşetTaşınabilir şarj cihazı ile enerjiniz hiç bitmesin

  Taşınabilir şarj cihazı ile enerjiniz hiç bitmesin

  Akıllı telefonumuzun şarjının bitmesi sevdiklerimizle iletişimimizin kesilmesi demek. Bu nedenle tedbirli olmakta yarar var. Taşınabilir şarj cihazları, sevdiklerimizle iletişimimizi sürdürmemizi sağlayan hayat kurtarıcı bir aksesuar. Ayrıca bir iletişim mecrası olarak sosyal medyadan vazgeçemediğimiz de düşünüldüğünde, şarjımızın bitmesinin bizim için adeta bir kâbus olduğu açık. Bu noktadan hareketle, MediaMarkt internet mağazasından seçtiğim taşınabilir şarj cihazları öneriyorum.

  taşınabilir şarj cihazı

  TTEC 5.000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

  TTEC’in 5.000mAh kapasiteli taşınabilir şarj cihazı, akıllı telefonunuzu yaklaşık olarak iki kez şarj etmenizi sağlayarak, gün boyu sizin için yeterli olabilir. 2 adet USB çıkışı bulunan ürünle 2 cihazı aynı anda şarj etmek mümkün. Akıllı telefonunuzun yanı sıra tablet bilgisayar ve Micro-USB girişli bir çok cihazı bu ürünle şarj edebilirsiniz. 2.1A çıkış veren ürün acil durumlar için LED fener özelliğine sahip olmasıyla da büyük avantaj sağlıyor.

  SBS 10000 mAh 2 USB Çıkışlı Taşınabilir Şarj Cihazı

  SBS 10000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

  Daha yüksek kapasiteli bir taşınabilir şarj cihazına ihtiyaç duyuyorsanız, SBS’in 10000 mAh kapasiteli ürününe göz atabilirsiniz. Akıllı telefon, tablet bilgisayar ve diğer cihazlarınızı şarj etmek için kullanabileceğiniz bu ürün, üzerinde bulunan 4 LED ışığı sayesinde ne kadar enerjisi kaldığını görmenizi sağlıyor. 2.1A çıkışı bulunan bu ürünle aynı anda iki cihazınızı birden şarj edebilirsiniz. SBS’in bu ürünü, 10000 mAh gibi yüksek bir kapasiteye sahip olduğu için gün boyu priz aramanıza gerek kalmayacak.

  ROMOSS ERP Sense15 Taşınabilir Şarj Cihazı

  ROMOSS 15.000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

  Özellikle aileler için daha yüksek kapasiteli taşınabilir şarj cihazı kullanışlı olabilir. Örneğin pikniğe ya da tatile gidildiğinde ROMOSS’un 15.000 mAh kapasiteli bu taşınabilir şarj cihazı tüm aileye yeterli olabilir. Çift çıkışı sayesinde aynı anda iki cihazı birden şarj edebilen ürün, akıllı telefondan tablet bilgisayara kadar farklı cihazlarınız için adeta enerji deposu olacak. ROMOSS’un bu ürünü 9 saat içinde tamamen şarj olabiliyor ve sizinle yola çıkmaya hazır hale geliyor.

  SONY CP-V5AP 5000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

  SONY 5000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

  Size son önereceğim ürün ise SONY’nin 5000 mAh kapasiteli taşınabilir şarj cihazı. 4 LED’li enerji durum göstergesi olan bu ürün, akım koruması ve kısa devre koruması gibi güvenlik özelliklerine sahip. Bir adet girişi bulunan ve 5V 1.5A güç sağlayan ürün bireysel kullanımlar için ideal bir seçenek. SONY’nin bu ürünüyle akıllı telefonunuzu iki kez şarj edebilirsiniz. Üretici firma, bataryanın Hibrit Jel teknolojisi sayesinde 1000 defaya kadar tekrar şarj edebilme özelliği olduğunu belirtiyor.

  Sorularınız olursa yorumlardan bana ulaştırabilirsiniz

  Bu yazıda size taşınabilir şarj cihazı seçenekleri hakkında detaylı bilgi vermeye çalıştım. MediaMarkt internet mağazasında satışa sunulan tüm taşınabilir şarj cihazı modellerini buradan görebilirsiniz. Konuyla ilgili sorularınız olursa, aşağıdan yorum bırakarak bana ulaştırabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın.

  Twitter’da beni takip edin: https://twitter.com/melihbayramdede

  YouTube kanalıma abone olun: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede


  MediaTrend’de yayınlanan diğer yazılarıma göz atmak ister misiniz?

  Windows kullanıcıları için alternatif açık kaynak yazılımları

  Windows kullanıcıları için alternatif açık kaynak yazılımları

  Windows kullanıcıları için alternatif açık kaynak yazılımları

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN