Taşınabilir hoparlörler ile müzik her yerde!

0

Uzun ve yağışlı geçen kışın ardından güneş ve yeşil baharda buluşuyor! Doğanın keyfini çıkarırken, yanınızdan müziği taşınabilir kablosuz hoparlörler ile eksik etmeyin!

Hem bahar hem de yaz aylarının vazgeçilmezi, hiç şüphesiz içimizi ısıtan bahar güneşi eşliğinde, açık havada düzenlenen organizasyonlar. Bir düşünün, hayal edin. Böyle bir ortam müziksiz olur mu? Olmaz.

Taşınabilir kablosuz hoparlörler, dahili bataryaları ve kablosuz bağlantı teknolojileri sayesinde bizlere her an, kablolarla uğraşmadan eşlik edebiliyorlar.

Taşınabilir hoparlörler hangi avantajları beraberinde getiriyor?

Zorlu hava koşullarına uygun, suya karşı dayanıklı çeşitler

Yaylada piknik yaparken aniden başlayan yağmura ya da havuz başında düzenlenen bir partide su sıçramalarına karşı dayanıklı taşınabilir hoparlörler de mevcut. Kablosuz hoparlörlerin artan yetenekleriyle orantılı olarak, bu hoparlörle beraber yaşayacağınız deneyimi de geliştiriyor.

Örneğin JBL’in Clip 2 modeli, IPX7 standardını destekliyor ve su sıçramalarına karşı dayanıklılık sunuyor.

JBL Clip 2

Birden fazla hoparlörü birbirine bağlayıp, ses şiddetini artırın

Açık havada sadece bir tane hoparlörle yetinmek istemeyenler için, kablosuz hoparlörlerdeki fırsatlar bitmek bilmiyor.

Arkadaş grubunuzdan ya da ailenizle beraber satın alacağınız taşınabilir hoparlörü, aynı model seçtiğiniz takdirde, hoparlörleri birbirleriyle bağlayıp, elinizdeki iki hoparlörü aynı anda kullanabilir ve böylece sesi iki katı artırabilirsiniz.

JBL Flip 2

Yüksek batarya ömrü

Taşınabilir hoparlörlerde pek çok boyutta, farklı çeşit ürün bulunuyor. Daha küçük bataryaya sahip, kompakt ürünler olduğu kadar, hem bataryası hem de boyutları daha büyük taşınabilir hoparlörler de var.

Örneğin Philips SB500A/00 taşınabilir hoparlör, 30 Watt ses çıkış gücüne sahip bir model. Bu ses gücüne rağmen 8 saat müzik çalma süresi sunan ürün, 1 Kg ağırlığıyla hem kompakt hem de güçlü bir model.

Her yerde parti düzenleyin

Taşınabilir hoparlörlerin ses çıkış güçlerini küçümsemeyin. 3 Watt seviyesinde başlayan çıkış güçleri, 30 Watt seviyesine kadar çıkabiliyor ama bu kadarla da sınırlı değil.

Bütçeyi biraz daha artırdığımızda, 100 Watt gücünde, hem bass seslerde hem de tiz seslerde daha da iddialı modeller satın alabiliyorsunuz.

Harman Kardon’un Go + Play modeli, 6000 mAh dahili batarya ile, 100 Watt gücü bize 5 saate kadar müzik çalarak sunabiliyor. 50 Hz – 20 kHz arası frekans aralığı sunan ürün, ses kalitesi ve pil performansıyla dikkat çekiyor.

Özellikle 80 desibel şiddetinde sesi ve bass yetenekleriyle, partinizi her yere taşıyabilirsiniz.

Evinizde de, gittiğiniz yerde de müzik dinleyin, telefonla da konuşun

Kablosuz hoparlörlerin bir diğer avantajı ise, üzerindeki dahili mikrofon sayesinde size telefonla konuşma olanağı sunması.

Evinize alacağınız güçlü bir taşınabilir hoparlörü, hem evde ses sistemi olarak kullanabilir, hem de onunla telefon görüşmelerini de gerçekleştirebilirsiniz. Bunlara ek olarak, ürünü dilediğiniz yere, yanınızda götürebilirsiniz.

Cevap bırakın