Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiTanıtılacak iPhone’ların reklamları bakın neyi ortaya çıkardı?

  Tanıtılacak iPhone’ların reklamları bakın neyi ortaya çıkardı?

  iphone-6c

  Apple’ın 9 Eylül 2015 tarihinde tanıtılması beklenen yeni nesil iPhone modelleri, artık teknoloji dünyasının odak noktalarından biri halini aldı. Oldukça başarılı bir yılın ardından tanıtacağı yeni modellerle yüksek beklentilere ne gibi yanıtlar vereceği merak edilen Apple’ın iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerini tanıtması beklenirken bir de iPhone 6c modeli tanıtabileceği iddia ediliyordu. Ortaya çıkan sürpriz bir gelişme, bu iddiayı ortadan kaldırdı.

  ABD menşeili teknoloji şirketinin tanıtılacak yeni modelleri ile ilgili olarak yayınlayacağı reklamlarla ilgili bir rapor kamuoyuna yansıdı. Raporda iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerine işaret edilirken iPhone 6c modeli söz konusu değildi.

  Bu doğrultuda iphone8,1 ve iphone8,2 kod adları ile gelen bilgilerin iPhone 6s ve 6s Plus’a kesin olarak işaret ettiği belirtilebilir. Çünkü geçtiğiiz yıl tanıtılan iPhone 6 ve 6 Plus için sırasıyla ‘iphone7,1’ ve “iphone7,2’ kod isimleri ortaya çıkmıştı.

  iphone-6s-6s-plus

  Apple’ın 4 inçlik bir iPhone modeli duyurabileceği ve modelin adının da ‘6c’ olarak geleceği iddiası için bir diğer detay ise söz konusu modelin 2016 yılı başında satışa çıkacak şekilde planlandığı yönünde. Yani iPhone 6s modelleri tanıtılacak, daha sonra ise iPhone 6c modeli duyurulacak olabilir. Apple’ın 9 Eylül akşamında tüm bu soru işaretlerine yanıtlar vermesi bekleniyor. Şirketin ayrıca iPad ve Apple TV aygıtlarını da güncellemesi beklentiler arasında. Gelişmeleri izlemeye devam edeceğiz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN