TAG Heuer’den lüks akıllı saat

0

Ekran_Resmi_2017-03-16_09_44_26

İsviçre merkezli Tag Heuer modüler tasarımlı akıllı saat modelini duyurdu. İşte detaylar…

Tag Heuer, Connected Modular 45 model ismine sahip yeni akıllı saatini tanıttı. Akıllı saat lüks ve teknolojiyi uyum içinde sunuyor. Akıllı modüler saatin yapısı 3 ibreli veya Chronograph Tourbillon COSC sertifikalı Haute Horlogerie mekanik modülle yer değiştirilebilme özelliğini taşıyor. Bu özellik sayesinde kullanılan malzeme, renk ve kombinasyon açısından çok geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor: modüler tasarım kavramı ayrıca gösterge uçları, kayış ve toka için de geçerli. TAG Heuer’in yeni tasarım modeli tamamen sizin keyfinize göre ve size özel tasarlanabilen lüks bir saat olma özelliğine sahip.

Titanyum, seramik, kırmızı altın gibi malzemelerden üretilen yeni model, Intel mühendisleriyle işbirliği içerisinde tasarlanarak geliştirilen gerçek bir lüks İsviçre saati: 50 metre su basıncına dayanıklı, GPS özelliğini taşıyor, ödemeler için NFC (Yakın Alan İletişimi) sensörü bulunuyor, yüksek çözünürlüklü AMOLED ekrana sahip ve sınırsız kombinasyonla kullanılabilecek değiştirilebilir TAG Heuer kadran seçeneklerini sunuyor.

Google Android Wear 2.0 platformu ve yeni TAG Heuer Companion uygulaması yazılım deneyimini geliştirerek en çok değer verdiğiniz kişi ve bilgilerle iletişim halinde olmanızı sağlıyor. Bu saatin zanaatkârlarının tasarımdan ödün vermediği ve ayrıntılara titizlikle dikkat edildiği kaydedildi.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın