Tabletinizi Sinema Salonuna Dönüştürün

0

Hafif gövdesi, her yere taşınabiliyor oluşu ve hemen tüm işlemleri yapabilmemizi mümkün kılan tabletinizi sinema salonuna dönüştürün.

Tabletiniz sinema salonuna dönüştürecek fikirleri yazımda bulabilirsiniz.

Tabletinizi sinema salonuna dönüştürün

Benim tabletim hep gözümün önünde, elimin altında durur. Hele ki evlerimizde daha sık vakit geçirdiğimiz şu dönemde tabletimi telefonumdan bile daha sık kullanır oldum. Birbirinden kıymetli uygulamalar sayesinde en güzel filmleri, en sürükleyici dizileri de izleyebildiğim tabletimde yaptığım geliştirmeleri sizlerle paylaşıyorum.

 

Tablet aksesuarları ile izleme veriminizi artırın

Tablet aksesuarlarını seçerek tabletimizi geliştirmeye başlayalım.

Tablet kılıfı

Tabletinize tam oturan, dış etkilere karşı koruyan tablet kılıfı seçimi ile işe başlayın. Tıpkı telefonlarımızda olduğu gibi tabletlerin de hem darbelere hem de elimizden düşürme ihtimaline karşı bu tür koruyuculara ihtiyacı olur. Her ne kadar kullanımına dikkat etseniz bile olası tehlikelerden korunmak için bu seçimleri ilk başta yapmanızda fayda var.

Tablet klavyesi

Eğer izlediklerinizi not almak istiyorsanız tablet klavyesi de sizin için harika bir seçenek olacaktır. Tabletinizi adeta bir bilgisayar dönüştüren tablet klavyeleri ile deneyiminizi bir üst seviyeye kolayca çıkarabilirsiniz.

Tablet tutucu

Tabletinizi sabitlemek için tablet tutuculardan faydalanabilirsiniz. Göz seviyenize konumladırdığınız bu tutucular sayesinde hem tabletinizi düşmekten korur hem de izleme zevkinizi katlarsınız.

Tablet kulaklığı ve hoparlörü

Sıra geliyor aksesuarların en kıymetlilerinden olan ses sistemine. Bu konuda hem kulaklık hem de taşınabilir bir bluetooth hoparlör duyduğunuz seslerden aldığınız keyfi benzersiz hale getirecektir.

 

Tabletinizde kullanabileceğiniz film ve dizi izleme uygulamaları

Tabletinize indirebileceğiniz film ve dizi uygulamalarını aşağıda bulabilirsiniz. Uygulamaların hemen tümü dizi veya filmleri indirip, tabletiniz internete bağlı değilken bile izlemenizi mümkün kılıyor.

 

Netflix

Sürekli güncellenen dizi ve film arşivi ile Netflix’i kullanmayan ve duymayan kalmadı. Tabletlerin vazgeçilmezi olan uygulama, kişiye özel öneri listeleri ile de öne çıkıyor. Her hesap için beş adede kadar profil oluşturma imkanı sunan uygulama üzerinden, dizi veya filmleri indirip, tabletiniz internete bağlı değilken bile izleyebilirsiniz.

Google Play Filmler ve TV

Google Play Filmler ve TV, Google Play hesabınızdaki filmleri ve TV dizilerini iOS cihazlarınızda izleyebilmenizi için senkronize ediyor. Uygulama film ve dizileri arayıp, istek listenizi ve kitaplığınızı yönetmenizi mümkün kılıyor. Uygulama üzerinden, dizi veya filmleri indirip, tabletiniz internete bağlı değilken bile izleyebilirsiniz.

PuhuTV

Puhutv, dizi ve filmleri yüksek görüntü kalitesiyle, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden izleyebileceğiniz yeni nesil online izleme deneyimi sunuyor.

MUBI

Ödüllü filmler, alternatif izleme önerileri arıyorsanız MUBI’de listenizde bulunsun. Her gün yeni bir filmi izleyicilerine sunan uygulama üzerinden film hakkındaki yorumlara, tavsiyelere de ulaşabilirsiniz.

BluTV

Maksimum seyir zevki için reklamsız bir deneyim sunan BluTV’de başka yerde bulamayacağınız özel yapımlar var. Uygulama üzerinden, dizi veya filmleri indirip, tabletiniz internete bağlı değilken bile izleyebilirsiniz.

 

En iyi tabletin adresi

MediaMarkt’ta iOS ve Android işletim sistemlerine sahip, birbirlerinden farklı özellikler taşıyan onlarca tablet seçeneği bulunuyor. MediaMarkt’ta Apple, Samsung, Hometech, polypad ve Casper gibi dünyaca ünlü markalar tarafından üretilmiş onlarca tablet modeline ulaşabilirsiniz.

 

Çocuğuma hangi tableti almalıyım?” diye düşünüyorsanız, rehber niteliği taşıyan yazımda, karar vermenizi kolaylaştıracak bolca fikir ve seçenek var.

 

Çocuğuma Hangi Tableti Almalıyım

 

 

Cevap bırakın