Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürSwarovski taşlı akıllı bileklik Loop Crystal ile tanışın

  Swarovski taşlı akıllı bileklik Loop Crystal ile tanışın

  loop-crystal

  Polar ve Swarovski işbirliği ile geliştirilen akıllı bileklik Loop Crystal’ın satışlarına başlanıyor. Bu sofistike ve oldukça çarpıcı giyilebilir teknoloji ürününün hedeflediği müşteri portföyünde sadece kadınlar var…

  Spor odaklı akıllı bilekliklerin sert plastik ve ağırlıklı olarak sportif tasarımlarına alternatif olarak gelen Loop Crystal, 30 adet Swarovski değerli taşı ile çevrili. Parlatılmış paslanmaz çelik tokası ve silikon dokulu yumuşak kordonu ile bir hayli iddialı görünüyor. Firma her ne kadar kadınlara özel bir ürün gibi dursa da Loop Crystal’i dileyen herkesin kullanmasını bekliyor. İddialı erkekler için söz konusu olabilir mi? Yorum yok… loop-crystalPeki ne işe yarıyor? Dokunmatik butonu ve LED ışıkları ile konforlu bir kullanım vaat ediyor. Akıllı telefon ile Bluetooth üzerinden eşleştirildikten sonra sosyal medya ya da sesli çağrı bildirimleri akıllı bilekliğinize geliyor. Ayrıca uzun süre hareketsiz kalındığında kullanıcısını uyarmak gibi etkileyici yönleri de var. Adım sayar özelliği mevcut ama ne yazık ki nabız ölçemiyor. Kalp atışına dair bilgiler için ayrıca bir ekipman satın alınması gerekli.

  Zarif ve oldukça modern bir giyilebilir teknoloji aygıtı olan Loop Crystal’ın özellikle teknoloji ve spora merakla kadınların ilgisini çekeceği yönünde güçlü bir beklenti var. Fiyatına gelindiğinde ise ABD için açıklanan değeri 160 dolar şeklinde. Kasım ayı içerisinde satışlarına başlanacağı kaydedildi. Türkiye pazarında özellikle çeşitli e-ticaret siteleri üzerinden satın alınabilmesi mümkün olacak gibi görünüyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN