‘Süper-tank’ Cat B35 ile tanışın

0

Dayanıklı telefonları ile tanınan Cat, yeni bir model duyurusu daha gerçekleştirdi. Bu kez dayanıklılıkta sınırlar iyiden iyiye zorlanıyor. İşte detaylar…

İnşaat araçları dendiğinde akla ilk gelen şirketlerden biri olan Cat, aynı zamanda dayanıklı akıllı telefonlarıyla da biliniyor. Akıllı telefonlarını kalın, izolasyonda iddialı ve genelde orta segment donanım özellikleri ile sunan marka, yeni modeli B35’i tanıttı.

Cat B35, IP68 sertifikasıyla geliyor; yani su ve toza dayanıklı. 1,2 metre derinlikte 35 dakika boyunca su geçirmiyor. Şoka dayanıklı kasası, aynı zamanda 1,8 metre yükseklikten beton zemine düştüğünde çalışmaya sorunsuz şekilde devam edebiliyor. MIL-810G sertifikası da sunan model, aşırı soğuk, ısı, tuz, sis ve neme de dayanıklı.

512 MB RAM…

Gelelim donanım özelliklerine… Cat B35’te teknolojnin çekirdeğini Snapdragon 205 oluşturuyor. 2.4 inçlik QVGA ekran, 4 GB depolama alanı ve 512 MB RAM ile cihazın oldukça düşük özellikler sergilediği görülüyor. 2.300 mAh pil ve KaiOS 2.5 işletim sistemi diğer özellikler arasında. Cihazda Google Asistan, Google Haritalar, Google Arama ve YouTube’un önceden yüklenmiş tüm uygulamaları mevcut.

Fiyatı ne olacak?

Bu akıllı telefon, oldukça zayıf teknik özelliklerine karşın dayanıklı. Aynı zamanda fiyat açısından da mütevazı olması (henüz açıklanmadı) bekleniyor. Ekim ayı itibarıyla belirlenen ülkelerde satışlarına başlanacağı bilgisi paylaşılıyor.

Cevap bırakın