Super Mario Run ön kayıtlar için Play Store’daki yerini aldı

0

super-mario-run

Nintendo’nun 2016 için son koz olarak sunduğu Super Mario Run, yeni yıla birkaç gün kala Android’e de geldi. İşte detaylar…

Nintendo’nun Eylül ayında düzenlenen Apple etkinliğinde duyurduğu Super Mario Run, firmanın hisse senetlerinin hızlı düşüş yaşadığı günlerin ardından Android’de ilk kez kendini gösterdi.

2016’nın en merak edilen oyunları arasında yer alan Super Mario Run’ın Play Store’da belireceği tarih kesin değildi. Oyunun mobil mağazadaki sayfası şu an erişilebilir durumda ve ön kayıt da yapılabiliyor. Oyun severler, Super Mario Run aktif olana kadar tanıtım videosunu izlemek ve ekran görüntülerine bakmanın ötesine geçemeyecek.

Ölmeden engelleri aşmaya devam

Otomatik koşu oyu olan Super Mario Run’daki amacınız, ölmeden tüm engelleri aşarken olabildiğince altın toplayabilmek. Ana hedef ise oyunun sonunda Prenses Peach’i kurtarmak için ortadan kaldırmanınız gereken Bowser’ın karşısına çıkmak.

iOS versiyonu ile aynı

Play Store’daki açıklamaya göre, oyunun Android versiyonu iOS için sunulan ile aynı.  Oyunu bedava olarak indirseniz bile, birçok içeriği oyun içi satın alım ile açmanız gerekiyor. Son olarak, oyunu oynamanız için internete bağlı olmanız şart.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın