Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  GenelŞubat Ayının En Beğenilen Ücretsiz Android Tabanlı Oyunları

  Şubat Ayının En Beğenilen Ücretsiz Android Tabanlı Oyunları

  Ücretsiz Android Tabanlı Oyunları, 2024 yılının ilk aylarında hızlı bir başlangıç yaptı. Ocak ayında birkaç harika yeni oyunla başlayan bu ivme, Şubat ayında Play Store’a inen bir dizi parlak başlıkla daha da arttı.

  Bu ayın en iyi oyunlarını sizin için seçtik, böylece en yeni Android oyunlarına gecikmeden dalabilirsiniz. Ayrıca yavaş tempolu oyunlar için, büyük ekranlı bir tablet ve bir battaniye ideal olur. İşte Şubat 2024’ün Android Tabanlı Oyunlar listesi:

  Rainbow Six: Smol

  Rainbow Six SMOL
  Rainbow Six SMOL

  Mobile’ın çıkışını sabırsızlıkla beklerken; Smol, beklenmedik bir şekilde sahneye çıkarak dikkatleri üzerine çekti. Karikatürize üstten görünümlü bu yan ürünü deneyimledikten sonra, mobil cihazlar için belki de en iyi Rainbow Six oyunu olduğuna karar verdik. Ancak neşeli karakterleri ve parlak renkleri altında yoğun bir taktiksel atıcı oyunu yatıyor. Rehineleri kurtaracağınız, teröristleri suikast edeceğiniz ve bombaları imha edeceğiniz çevrimdışı bir üstten görünümlü atıcı roguelite oyunudur. Yıkılabilir seviyelerin varlığı, keşif deneyimine zevk katar; aynı zamanda kalıcı ölüm tehdidi, stratejik düşünceyi gerektirir. Eğlenceye odaklanan taktiksel atıcı arıyorsanız, bu oyun doğru tercih olur.

  Please, Touch The Artwork 2

  "<yoastmark

  Android oyunları arasında nadir bir mücevher olan Please, Touch the Artwork 2 Belçikalı ressam James Ensor’un ölümünün 75. yıldönümünü kutlamak için geliştirilmiştir. Hasar görmüş resimleri tamir edip bulmacaları çözeceğiniz sürreal bir macera oyunudur. Özellikle karmaşık değildir, ancak reklam veya uygulama içi satın alma işlemi olmadan ücretsizdir. Başlangıçtan bitişe kadar, seviyeleri oluşturan Ensor’un resimlerinin temsilleri sayesinde görsel olarak büyüleyicidir. Please, Touch the Artwork 2’de James Ensor’un eserlerini keşfedip çatlakları onarın. Oyunu tamamlamanız yaklaşık iki saat sürecek olsa da, Play Store’daki çoğu oyundan daha unutulmazdır. Diğer yandan sanat tarihi meraklısı veya macera oyunu hayranıysanız, bu küçük mücevheri denemelisiniz.

  Ex Astris

  Ex Astris
  Ex Astris

  Play Store’da gökyüzündeki yıldızlardan daha fazla anime tarzı RPG oyunu var. Ancak Ex Astris, çoğunun aksine kesinlikle bir denemeye değer. Öncelikle, bu bir premium RPG oyunudur. Makul 10 dolarlık giriş ücretinden sonra hiçbir mikro işlem veya reklam bulamazsınız. Oyun ayrıca tasarımda da kısmamıştır. Genel estetik deneyip test etse de, Ex Astris, Genshin Impact’in yükselen atmosferik görkemini yansıtmalıdır. Ex Astris, zorluklara rağmen güçlü bir ekiple anime RPG sahnesinde varlık göstermeli. Bununla birlikte stratejiyi ve tepkileri sınayan sıra tabanlı ve gerçek zamanlı savaşların karışımını bekleyin.

  Şubat ayındaki popüler ücretsiz Android Tabanlı oyunları, MediaMarkt’ta oyun deneyiminizi geliştirecek ürünlerle destekleniyor. En yeni Android cihazlarına göz atarak, oyunlarınızı daha keyifli hale getirecek performansa sahip bir telefon veya tablet bulabilirsiniz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN