Stylus kalemli Motorola Moto G Stylus 2021’in görüntüleri sızdırıldı

0

Yeni görüntülerde göze çarpan tasarımsal farklardan ilki, parmak izi okuyucunun yanda değil arkada konumlandırılmış olması…

Geride kalan 2020 yılının sonlarında ortaya çıkan söylentiler, Motorola’nın stylus kaleme sahip yeni bir Moto G modeli üzerinde çalıştığı yönündeydi. Moto G Stylus olarak adlandırılan bu yeni modelin tasarımı daha önce Amazon’da sızdırılmıştı. Ancak telefonun gerçek tasarımının daha farklı olacağı düşünülüyor. @OnLeaks tarafından sızdırılan yeni görüntülerde G Stylus’un Amazon’da sızdırılan görüntülerden daha farklı bir tasarıma sahip olduğu görülüyor.

Bu yeni görüntülerde göze çarpan tasarımsal farklardan ilki, parmak izi okuyucunun yanda değil arkada konumlandırılmış olması. Diğer bir fark ise Motorola’nın “M” logosunun da bu parmak izi okuyucusun içine yerleştirilmiş olması.  Bunlara ek olarak, arka kameraların yerleri farklılık gösteriyor. Arka yüzeyindeki tasarımsal farklılara rağmen telefonun ön yüzünde herhangi bir değişiklik bulunmuyor.

Teknik özelliklerine bakıldığında ise yeni chaz 6,8 inç FHD+ bir ekranla geliyor. Snapdragon 675 işlemciye sahip olan telefon ayrıca 4 GB RAM ve 128 GB bir depolama alanına sahip. Ön tarafında 16 MP bir kamera bulunan Moto G Stylus, arka tarafında ise 4 kameraya sahip ve bu sayede 48 MP bir çözünürlük sunuyor.

4000 mAh batarya ile geleceği tahmin edilen telefonda 3.5 mm kulaklık girişi de mevcut. Stylus kalemin teknik detayları hakkında ise henüz bir bilgi yok.

Cevap bırakın