Steve Jobs filminin fragmanı yayınlandı

0

Ekran_Resmi_2015-05-18_16_42_29

Apple’ın kurucularından Steve Jobs’ın 2011 yılındaki ölümünün ardından yayınlanacak ikinci biyografik filminin ilk fragmanı yayınlandı. 1 dakika 11 saniye süren fragman, bir gösteri salonunda, sahnede boş koltuklara karşı görünen Steve Jobs görüntüsü ile başlıyor.  Fragmanda diğer önemli oyuncular da ilk kez gözler önüne seriliyor.

Oscar ve Emmy ödüllü senarist ve yapımcı Aaron Sorkin’in senaryosunu üstlendiği yapımın yönetmenlik koltuğunda ise daha önce bir kez En İyi Yönetmen dalında Oscar ödüllü kazanan Danny Boyle yer alıyor. Steve Jobs’u canlandıran isim ise Michale Fassbender. Haberin devamında ilgili fragmanı izleyebilirsiniz…

Ekran_Resmi_2015-05-18_16_43_00

9 Ekim 2015 tarihinde yani Steve Jobs’ın ölüm tarihinden beş gün sonra gösterime girecek filmin diğer oyuncuları ise Joana Hoffman rolünde ünlü aktrist Kate Winslet, şirketin diğer kurucusu Steve Wozniak rolünde Seth Rogen ve Apple’ın eski CEO’su John Sculley rolünde ise Jeff Daniels.

Filmde; Steve Jobs’ın kariyerinde önemle yere sahip olan Steve Wozniak’ın, Apple’ın kuruluşunun ardından Jobs’ın hayatının en kötü dönemlerinden birinin mimarlarından John Sculley’in ve hem Apple hem de Jobs’ın kurduğu NeXT’in önemli isimlerinden Joana Hoffman’ın yer alacak olması önemli bir detayı da beraberinde getiriyor…

Yapımın konusu, Steve Jobs’ın Sculley ile yaşadığı büyük paradigma ve bu durumdan çıkış süreci, ardından da yükseliş dönemine dair gelişmeler ekseninde ilerleyecek gibi görünüyor.

Yeni Jobs filmine ilişkin detayları aktarmayı sürdüreceğiz.

Cevap bırakın