Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  GenelSteve Jobs filminin fragmanı yayınlandı

  Steve Jobs filminin fragmanı yayınlandı

  Ekran Resmi 2015-07-02 23.06.04

  Apple’ın kurucularından Steve Jobs’ın hayatını konu edinecek sinema filminin ilk fragmanı yayınlandı. Daha önce çok kısa bir tanıtım videosu ile yapımda yer alacak oyuncular tanıtılmıştı. Yayınlanan fragman ise 9 Ekim 2015 tarihinde dünya prömiyeri yapılacak filme dair detaylı ipuçları içeriyor.

  Steve Jobs, ünlü ve kariyerli isimlerden oluşan kadrosu ile dikkat çekiyor. En son 2008 çıkışlı Milyoner adından söz ettiren Oscar ödüllü Danny Boyle’ın yönetmenlik koltuğunda oturduğu filmin senaryosu ise çok konuşulan ve Facebook’un hikayesini oldukça karanlık bir bakış açısı ile anlatan Aaron Sorkin imzası taşıyor.

  Ekran Resmi 2015-07-02 23.05.09

  Yapımda Michael Fassbender, Steve Jobs’ı canlandırırken Seth Rogen Steve Wozniak rolüyle sinema severlerin karşısına çıkacak. Fragman ise filmin Jobs’ın negatif özellikleri üzerinde ilerlendiğine işaret ediyor.

  Çalkantılı bir yaşam süren Apple’ın kurucularından ve Tim Cook’tan önceki CEO’su Jobs, çalışanları ile ilişkilerinden kızı Lisa’yı kabullenememesine kadar çok sayıda konu üzerinden fragmanda görücüye çıkıyor. 9 Ekim’de çeşitli ülkelerde gösterime gireceği açıklanan Steve Jobs, Türkiye’de 30 Ekim 2015 tarihinde sinema severler ile buluşacak.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN