SteelSeries’ten ‘bukalemun’ oyuncu mouse’u

0

SteelSeries’in salgının etkisinde değişen oyun ve oyuncu ihtiyaçları için ürettiği yeni “Bukalemun” oyuncu faresi “Rival 5” satışa sunuldu. Birden fazla işin üstesinden tek bir fare ile gelmek için tasarlanan Rival 5, kişiselleştirilebilir özelliğiyle de farklı bir oyun ve iş deneyimi sunuyor.

Yeni nesil oyuncu faresi Rival 5, birden fazla işi tek bir fare ile yapabilmek için özel tasarlandı. Oyun ve bilgisayar dünyasının “Bukalemun” faresi olma özelliğini taşıyan Rival 5, siz ne oynamak istiyorsanız onun için özel olarak şekilleniyor. Bir bukalemunun bulunduğu yere göre rengini değiştirebilmesinden ilham alan Rival 5, oynanan oyun türüne, oyuncuların beklentilerine göre özelleştirilebiliyor. Böylelikle özel zamanlarınızda veya iş yaparken ekipman değiştirme ihtiyacınız ortadan kalkıyor.

Tasarımında bukalemundan ilham alan Rival 5, oyuncuların istek ve ihtiyaçlarına uygun, gerçek oyuncularla çalışılarak üretildi. Farklı türlerden oyun tutkunlarının istek ve ihtiyaç listeleri üzerinden tasarlanan Rival 5, tamamen oyuncuların konforunu artırmak üzere dizayn edildi.

FPS, Battle Royale, MOBA, RPG ya da Shooter, siz oyun değiştirdiğinizde sizinle birlikte değişecek bir fare. Rival 5, Fortnite’dan çıkıp League of Legends’a girdiğiniz anda oyunla birlikte değişiyor ve üzerinde yer alan 9 tuş, her oyundaki ihtiyacınıza göre özel olarak ayarlanabiliyor. MOBA oyunlarında büyüler, mana potları, sağlık kitleri için ayarladığınız tuşlar, FPS oyunlarında silah değiştirmek veya hızlı satın alma gibi atamalar yapılarak anlık karar vermeyi gerektiren önemli hareketleri bir tık uzağınıza taşıyor.

Cevap bırakın