SteelSeries’den yeni çift mikrofonlu kulak içi kulaklık Tusq

0

SteelSeries, çift mikrofonlu yeni kulak içi mobil oyun kulaklığı Tusq, oyuncularla buluşuyor. Tusq, dinamik ses sürücüleri ile mobil oyun dünyası için gereken oyun kulaklığı özelliklerini tümüyle karşılama iddiasında.

Oyun ve espor çevre birimleri şirketi SteelSeries, kulak içi mobil oyun kulaklığı Tusq’u oyun tutkunlarının beğenisine sundu. Yeni kulaklık, oyunlarda son derece net ses iletimi için çıkarılabilir çift boom mikrofon sistemine ve üstün oyun deneyimi için dinamik ses sürücülerine sahip.

Hareket halindeyken dahi sabit kalabilen, hafifliği ve süspansiyonlu tasarımı ile oyuncular oyunların keyfini saatlerce sürecek. Tusq’un tasarımında ön plana çıkan bir diğer detay ise hemen her sisteme sorunsuz geçiş sağlayan 3,5 mm bağlantısının olması.

Çıkarılabilir boom mikrofonu, oyunlarda iddialı ses kalitesi sağlayacak. Bu özelliklerin yanı sıra mikrofon kullanılmadığında ikincil yerleşik mikrofon olarak kullanılabilecek.

Çok boyutlu silikon uçları ve aksesuarları dahil

Tusq’un paket içeriğinde üç boyutlu silikon kulak ucu ve taşıma kılıfı bulunuyor. Böylece oyuncular kendilerine uygun mükemmel boyuttaki kulak ucuna rahatlıkla ulaşabiliyor. Taşıma kılıfı ise her zaman, her yerde ideal bir ses kalitesine ulaşımı kolaylaştırıyor. Ayrıca hafif yapısı ve kulak içi süspansiyonu ile hareket halindeyken dahi oyun keyfinin saatlerce sürmesini sağlayacak…

Cevap bırakın