SteelSeries yeni kablosuz oyuncu kulaklıkları Arctis 7+ ve Arctis 7P+’yı tanıttı

0

Oyun ve espor çevre birimleri üreticisi SteelSeries, Arctis 7+ ve Arctis 7P+ kablosuz oyuncu kulaklıklarının çıkışını duyurdu.

SteelSeries, Arctis 7+ ve Arctis 7P+ kablosuz oyuncu kulaklıklarını tanıttı. Arctis serisinin en yeni üyeleri, SteelSeries Arctis’in ödüllü tasarım ve mirası üzerine inşa edilmiş ve yeni nesil konsol ve PC oyunu için çığır açan teknolojisini daha ileri taşıyor.

Fanları konuştu, SteelSeries onları dinledi. Arctis 7+ ve Arctis 7P+, 30+ saat pil ömrü, 15 dakikada 3 saatlik oyun performansı sunan hızlı şarj özelliği, oyundayken kulaklığı şarj edebilmeyi sağlayan USB-C bağlantısı ve SteelSeries’in imza serisi Arctis ses kalitesi de dahil olmak üzere oyuncuların istediği yepyeni özellikler sunuyor.

 Arctis 7+ Wireless: PC, PlayStation, Mac, Android, Switch ve Oculus Quest 2’de çoklu sistem uyumluluğu için özel olarak tasarlanan Arctis 7+, kompakt bir USB-C dongle ile ultra düşük gecikmeli oyun sesleri için kayıpsız 2,4 GHz kablosuz ses kullanıyor. Arctis 7+ Wireless, oyuncuları alanda tutup kesintisiz oyun keyfi sağlamak için 30 saatten fazla pil ömrüne, ChatMix’in de dahil olduğu kolay kulak üstü kulaklık kontrollerine ve rahat uyum için ayarlanabilir elastik kayak gözlüğü stili kafa bandı bulunan dayanıklı ve hafif bir çelik çerçeveye sahip.

Arctis 7+ Wireless’ta, Discord sertifikalı, geri çekilebilir ClearCast mikrofon, üstün gürültü önleme ve ses netliği için çift yönlü bir tasarım kullanılıyor ve LED bir ‘susturma’ göstergesi de bulunuyor.

Cevap bırakın