Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımSteelSeries, FaZe Clan'ın oyun ekipmanlarını tanıttı

  SteelSeries, FaZe Clan’ın oyun ekipmanlarını tanıttı

  Tıpkı FaZe Clan gibi kazanmak mı istiyorsunuz? Yeni Faze Clan Limited Edition koleksiyonumuzla hayranlığınızı ve bağlılığınızı gösterin!

  FaZe Clan 2010 yılından beri oyun sahnesini domine ediyor. Son olarak, yakın zamanda piyasaya sürülen Counter-Strike 2’de öncü oldular. İlk global espor ekipman markası ve tasarladığı ekipmanlarla oyun dünyasının gözdesi SteelSeries, FaZe Clan ile işbirliği yaparak takım renkleri temalı özel bir Sınırlı Üretim FaZe Clan koleksiyonu yarattı!

  Koleksiyonda aşağıdakiler yer alıyor:

  •     Arctis Nova 7 Wireless
  •     Aerox 3 Wireless
  •     Apex 9 Mini
  •     QcK Heavy XXL

  Arctis Nova 7 Kablosuz FaZe Clan Sürümü

  Paul “Snakebite” Duarte (Halo), “Yeni FaZe Arctis Nova 7, 15 yıllık profesyonel oyun hayatımda kullandığım en iyi kulaklıklardan biri.” sözlerini dile getirdi. Arctis Nova 7 Wireless’ın bu özel versiyonu FaZe Clan renklerine boyanmıştır; kırmızı işaretler, hoparlör plakalarında FaZe Clan logosu ve yastıklama için özel bir kırmızı bant içerir. Nova 7 Wireless en iyi kulaklıklarımızdan biri ve FaZe Clan’ın bunu sevmesi şaşırtıcı değil.

  Aerox 3 Wireless FaZe Clan Sürümü

  Doğrudan FaZe Clan kırmızısına ayarlayabileceğiniz özelleştirilebilir RGB ile parlayın. Bu Aerox 3 Wireless’ın kendisi de FaZe Clan temalarıyla boyanmıştır ve sadece 68 g ağırlığıyla hafif ve kullanımı kolay olması için özel olarak yapılmıştır.

  Apex 9 Mini FaZe Clan Sürümü

  FaZe Clan temalı bu klavye, daha hızlı çalıştırma ve sıfır debounce için özel olarak üretilmiş OptiPoint optik anahtarlara sahip olması sayesinde ışık hızı sizin tarafınızda. Özel bir boşluk tuşunun yanı sıra kırmızı Enter ve Escape tuşlarıyla tuttuğunuz takımı temsil edin. Dayanıklı Series 5000 alüminyum üst plaka da uyumludur

  QcK Heavy XXL FaZe Clan Sürümü

  Gerçek bir FaZe Clan hayranı için uygun bir masa düzeni gibisi yoktur. Mousepadlerimiz sektörün en iyisidir; milyonlarca adet satılan SteelSeries, uzun zaman önce en iyi oyun mousepad üreticisi olarak kurulmuştur.

  Bu özel QcK tüm masanızı kaplayabilir ve ekstra kalın, kaymaz tescilli yüzey istenmeyen hareketleri ortadan kaldırır ve hem yüksek hem de düşük CPI mouse için optimize edilmiştir.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN