SteelSeries Arctis Serisi oyunda yüksek performans vadediyor

0

Oyundan keyif almak ve gerçek oyun tutkunlarının her zaman en iyi performansını gösterebilmesi için kendilerine eşlik edecek ekipmanı seçmesi hayati önem taşıyor.

Oyunun en önemli parçalarından biri olan oyun içi sesler, başarıyı getirecek hamleler yapabilmenin anahtarı olarak görülüyor. Yeni teknoloji oyunlarda bulunan çok yönlü ve farklı düzeyli seslerin duyabileceği bir kulaklığa sahip olmak oyuncuların performansını artırıyor. SteelSeries ödüllü Arctis, rahatlık, dayanıklılık ve üstün performansı her bütçeye uygun olarak oyunculara sunuyor.

SteelSeries’in ödüllü Arctis 7 kulaklığında kullanılan hoparlör sürücülerinin kullanıldığı Arctis 1 kulaklık, serinin fiyat performans yıldızı olarak göze çarpıyor. Ödüllü hoparlörlerinin sunduğu ses kalitesi, oyun esnasında duymanın zor olduğu ince fakat kritik sesleri algılayarak vurgulanıyor. Böylelikle oyun içi veya sesli sohbet gürültüsü olsa dahi önemli sesleri öne çıkararak dikkatinizden kaçmamasını sağlıyor.

Serinin bir diğer üyesi Arctis 3, S1 hoparlör sürücüleri oyun, müzik veya film fark etmeksizin dengeli ve temiz bir ses atmosferi oluşturmak üzere tasarlanmış. Oyun içerisindeki sesleri net ve kesintisiz olarak vurgulayarak her an tetikte kalmayı sağlıyor.

SteelSeries’in Arctis serisinin vazgeçilmez üyelerinden Arctis 5 ses kalitesi ve performansında çıtayı biraz daha yukarı taşıyor. Oyun, film, müzik ve diğer her ortamda dengeli ve temiz ses atmosferi oluşturan S1 hoparlör sürücülerine ek olarak Arctis 5’te DTS iş birliği ile oluşturulan özel DTS Headphone:X 7.1 çevresel ses bulunuyor.

Daha fazla oyun ekipmanı için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın