Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerOyunStar Wars: The Old Republic için Galactic Season 6 yolda

  Star Wars: The Old Republic için Galactic Season 6 yolda

  Star Wars: The Old Republic 7.4.1 yaması için yapılan geliştirici yayınında Galactic Season 6’nın yanı sıra, Date Night görevleri, Copero Kalesi ve daha fazlası açıklandı.

  Star Wars: The Old Republic ekibi, yapılan özel bir canlı yayında, Oyun Güncellemesi 7.4.1 Galactic Season 6 – “Building a Foundation” ile gelen, Copero Kalesi, Date Night Görevleri, Kartel Pazarı, yeni ekipmanlar ve öğeler de dahil olmak üzere tüm heyecan verici güncellemeleri açıkladı.

  Galactic Season 6 – Building a Foundation

  Bu bölümde oyuncular, Chiss Ascendancy Hanesi’nin Inrokini Hanesi’nin galaksideki değişen zamanları gördüğü ve galaksideki diğer duyarlı varlıkların sahip olduğu güçlerin neler olduğunu öğrenmek istediği Copero’ya geri dönecekler. Chiss uzayında gizli bir operasyon üssü karşılığında Inrokini Hanesi’ne galaktik olaylara dair bir anlayış getirmek oyunculara kalıyor.

  Copero Kalesi

  Copero Kalesi, Galactic Season 6 aracılığıyla açılabilecek ve bu sezonun hikaye içeriği için merkez görevi görecek. Ödül yolunda 1. seviyenin tamamlanmasının ardından oyuncular kalenin ve ilk hikaye görevinin kilidini açabilecekler. Sonraki iki hikaye görevinin kilidi ise 15. ve 40. seviyelerde açılabilecek.

  Date Night

  Oyunculara galaksideki çatışmaların dışında oyun içi aşk ilgileriyle kişisel zaman geçirmelerini sağlayan “Randevu Gecesi” adlı yeni bir anlatım özelliği tanıtıldı. Bu Alliance Alert görevinde oyuncular, ister barda içki içmek için dışarı çıkmak olsun, ister düşündürücü bir Dejarik oyunu olsun, partnerlerinin ilgi alanlarına özel, yalnızca sinematik bir sahneye kendilerini kaptıracaklar.

  Yeni Galaktik Sezon Ödülleri

  Oyuncular yeni zırh ve silah setlerinin, bir yaratığın ve mekanik bineğin, dekorasyonların ve çok daha fazlasının kilidini açabilecekler.

  Kartel Pazarı Güncellemeleri

  Kartel Pazarında mevcut olacak Copero temalı Stronghold Utility paketi, güncelleme ile birlikte gelecek. Oyuncular, orijinal Stronghold Utility paketindeki dekorasyonlarla birlikte yeni modernizasyon güncellemelerini de bulabilecekler. Gotik Usta ve Prime Centurion ışın kılıçları ve zırh setleri Kartel Pazarına eklenecek.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN