Star Wars Bölüm 8’in oyuncu kadrosu belli oldu

0

star-warsGeçtiğimiz yılın sonunda vizyona giren Star Wars Bölüm 7: Güç Uyanıyor (Star Wars 7: The Force Awakens), çok sayıda rekoru altüst etmeyi başardı. Küresel düzeyde yoğun ilgi ile karşılanan sinema filminin 2017’de gösterime girecek devam yapımına ilişkin çeşitli bilgiler kamuoyuyla paylaşıldı.

Star Wars Bölüm 8’de yer alacak oyuncuların yanı sıra bir sahnenin çekimine ilişkin kamera arkası görüntüleri, Star Wars resmi YouTube hesabı üzerinden paylaşıldı. Söz konusu videoyu haberin devamında izleyebilirsiniz.

Bölüm 8 oyuncuları ise, aynı zamanda Bölüm 7’de yer alan Daisy Ridley, John Boyega, Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie ve Andy Serkis ile ekibe katılan Benicio Del Toro, Laura Dern ve Kelly Marie Tran.

Üç yeni oyuncu arasında Benicio Del Toro ismi ön planda. Oscar ödüllü ünlü oyuncu, çok sayıda ikonik sinema filminde yer almıştı. Usta ismin karakteristik yüz ifadesi ile birlikte ‘Karanlık Taraf’tan bir ismi canlandıracağı biliniyor. Şimdilik daha fazla detay yok.

Diğer yeni oyunculardan Laura Dern, Jurassic Park filmindeki performansı ile dikkat çekmişti. Kelly Marie Tran ise sinema dünyası için oldukça yeni bir isim. Öte yandan Star Wars Bölüm 8’de Gugu Mbatha-Raw’in yeni oyuncular arasında yer alacağı dedikoduları haksız çıktı. Mbatha-Raw sonraki Star Wars filmindeki yeni isimler arasında yer almadı.

Rian Jonhson’ın yazdığı ve yönetmenliğini üstlendiği sonraki Star Wars filminin vizyon tarihi 15 Aralık 2017

Cevap bırakın