Star Wars: Battlefront 2’de hangi kahramanlar yer alacak?

0

Oyun dünyasının ikon serilerinden biri olan Star Wars: Battlefront’un sonraki yapımının 17 Kasım 2017’de PS4, Xbox One ve PC için çıkacağı duyurulmuştu. Heyecan dolu bir Star Wars oyunu daha dünya genelindeki meraklılarını beklerken, yapıma dair detaylar da açıklık kazanmaya devam ediyor. İşte bunlardan sonuncusu oyunda yer alacak kahramanlar hakkında…

Fps türündeki yapımda, ilk oyundan çok daha fazlası vaat ediliyor. Star Wars: Battlefront’un özellikle içerik tarafında yoğun eleştiriler aldığı biliniyordu. Bu noktada gelen ‘su serpici’ açıklama, Star Wars: Battlefront 2’de, ilkinden tam 3 kat daha fazla içeriğin bulunacağı yönünde. Ayrıca oyun severlerin ek paket (DLC) güncellemeleri için herhangi bir ödeme yapmayacaklarının belirtilmesi.

Karanlık ve aydınlık taraf arasındaki amansız rekabetin yeni versiyonunda yer alacak kahramanlar ise şunlar olacak. Bu listenin kapalı alfa sürümünden yola çıkılarak oluşturulduğunu belirtelim.

 1. Boba Fett
 2. Han Solo
 3. Leia
 4. Luke
 5. Bossk
 6. Chewbacca
 7. Darth Vader
 8. Emperor
 9. Grievous
 10. Iden
 11. Kylo Ren
 12. Lando
 13. Maul
 14. Phasma
 15. Rey
 16. Yoda

İkonik karakterlerin yanı sıra bazı sürpriz karakterler de yok değil özetle. En nihayetinde ise oyun meraklılarını heyecan dolu bir fps oyununun beklediğini tekrar vurgulayalım. Çıkış tarihine birkaç ay kala, yapıma dair daha fazla detayın da gelmesi bekleniyor.

Gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz…

Cevap bırakın