Star Wars: Battlefront 2 çıkış videosuyla heyecan yarattı

0

Sony, Paris Games Week kapsamında merakla beklenen Star Wars: Battlefront 2 çıkış videosunu kamuoyuyla paylaştı. Çoklu oyuncu modundan görüntülerin sunulduğu video, aksiyon ve heyecanın tavan yaptığı, önümüzdeki dönemin en güçlü yapımlarından birine hızla yaklaşılmakta olunduğuna işaret etti.

Haberin devamında yer alan ve mutlaka izlemenizi tavsiye ettiğimiz video, Star Wars evrenindeki farklı dönemleri kapsayacak oyunun ikonik yüzleri ve mekanlarının oyunun ‘cereyan edeceği’ ekranlara yansıyacağı, kalp atışlarını hızlandıracağı bir deneyimin -son gösterisi- olarak da kabul edilebilir. Zira Star Wars: Battlefront 2 17 Kasım 2017’de çıkışını gerçekleştirecek. Kısa bir dipnot, videoda oyundaki hikaye kısmından da kısa görüntüler yer alıyor. Daha tıklamadınız mı?

Peki ilk oyundan farkları neler olacak? Bu soruya dair bazı resmi detayları paylaşmamız mümkün.

İmparatorluk güçlerinin en iyi askerlerini bünyesinde barındıran birliğin komutanı Iden Versio karakterinin kontrol edileceği tek kişilik hikaye moduyla gelecek olan Star Wars: Battlefront 2’de, Star Wars: Episode VI Return of the Jedi ile Star Wars: Episode VII The Force Awakens arasındaki dönem ele alınacak. İmparator’un ölümü sonrasındaki son emrinin yerine getirilmeye çalışılması ise oyundaki amaç olacak. Elbette bu serüvende sayısız macera, dahiyane konu örgüleri ve elbette heyecan katsayısını tavana ulaştıracak savaşlar yapımın özünü oluşturacak.

Cevap bırakın