Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürStaples iPad Pro için '25 Kasım' diyor

  Staples iPad Pro için ’25 Kasım’ diyor

  ipad-pro

  Apple’ın iPad Pro modeli, şirketin resmi açıklamasına göre ‘Kasım ayı itibarıyla’ potansiyeli kullanıcıları ile buluşmak üzere satışa sunulacak. Ancak buradaki Kasım ayının tüm günlerini kapsayabilecek seviyedeki belirsizlik tartışmaları ve kimi çevrelerce keyifli bir olasılık durumunu doğuruyor. iPad Pro ne zaman satışa sunulacak?

  Daha önce ortaya çıkan bazı bilgiler 11 Kasım 2015 tarihine işaret etmişti, daha sonra ise söz konusu tarihin 13 Kasım Cuma gününe ‘ertelendiği’ gibi bir diğer haber akışı teknoloji basınına konu olmayı başardı. Apple’ın henüz satışların başlayacağı tarihe dair bir bilgi paylaşmamasının bu durumu meydana getirdiği bir gerçek. Öte yandan yeni bir gelişme daha var. Neyse ki bu da ‘Kasım ayı içerisine dair…’

  ABD’nin önde gelen ofis malzemeleri ve tüketici elektroniği perakendecilerinden Stables, iPad Pro ürününü 799 dolar fiyat etiketli giriş seviyesi modeli üzerinden listeledi. Bu noktada detay ise cihazın sadece sipariş ediliyor olması, satışlar ise 25 Kasım 2015’te başlıyor. Dünya genelinde 2000’den fazla mağazası bulunan ve kendi ülkesinde e-ticaret tarafında da oldukça popüler olan şirketin paylaştığı bu tarih, iPad Pro için yeni çıkış tarihi olabilir gibi görünüyor.

  Apple iPad Pro’nun Türkiye çıkış tarihine dair henüz herhangi bir detay söz konusu değil. Eğer bu ayın sonunda satışa sunulacak olursa cihazın Aralık ayında teknoloji meraklıları ile buluşmaya başlayacağını düşünmek olası.

  stables

  12.9 inç ekranlı iPad Pro, şirket tarihindeki en büyük iPad serisi alternatifi konumunda. Eğitim sektöründe ve tasarım profesyonellerinin spesifik çalışmalarında kullanışlı yönleri ile öne çıkacağı tahmin ediliyor. Teknoloji çevreleri tarafından son kullanıcı açısından ise iPad Pro modelinin bir hayli ‘deneysel’ bir ürün olacağı belirtiliyor.

  Apple’ın satışa sunulacak dev ekranlı tableti çıkış tarihi ile daha ne kadar gündemde kalır bilinmez ama gelişmeleri izlemeye devam edeceğiz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN