Spotify uygulaması eğlencede sınırları kaldırdı

0

Ekran_Resmi_2015-05-21_02_07_44

Müzik uygulaması Spotify, gün boyunca yaşanan mobil müzik deneyimini zenginleştiren ve kullanıcılarına sevdikleri müziği en çok ihtiyaçları olduğu anda sunan birçok yeniliği duyurdu. İşte sunulan yenilikler:

“Now – Şimdi” – Başlangıç Sayfası özelliği ile kullanıcıların beğendiği, dinlediği müzik öğrenilerek, Spotify uzmanlarının hazırladığı ve kullanıcıların kişisel listelerinden oluşan seçimler doğrultusunda hazırlanıyor.

Spotify Running – Koşu. Müzik, koşu için en mükemmel arkadaş ancak bazen ekstra motivasyona ihtiyaç duyulduğu da bir gerçek. Spotify, kullanıcının dinleme geçmişi, karışık türlerden oluşan müzik listeleri ve dünyanın önde gelen DJ ve bestecileri tarafından hazırlanan orijinal koşu kompozisyonlarını bir araya getirerek, kişinin temposuna uygun en iyi müziği sunuyor.

https://www.youtube.com/watch?v=0fZBqV_yMq4

More Than Music – Müzikten Daha Fazlası. Spotify ilk kez platformuna video klip ve audio şovları ekliyor.

Spotify Originals – Özgün İçerikler. Kullanıcılarının günlerini daha da renklendirmek amacıyla Spotify, kendi yarattığı özgün içerikler de sunacak. Örneğin Running Originals ile koşuya özel oluşturulmuş ve tempoya dinamik bir şekilde adapte olan orijinal listeler sunulacak.

Spotify Running, Türkiye’deki iPhone kullanıcılarının hizmetine sunuldu. Yeni “Now” deneyimi ise öncelikli olarak ABD, İngiltere, Almanya ve İsveç’te iPhone kullanıcıları tarafından erişilebilir olacak.

Cevap bırakın