Spotify for Apple Watch uygulaması ile tanışın

0

Zamanı müzikle tutmanızı sağlayacak olan yeni Spotify for Apple Watch uygulaması, zarif tasarımı ve kullanışlı özellikleri ile dikkat çekiyor. Uygulama, kısa süre içerisinde yayında. İşte detaylar…

Sürekli hareket halindeyiz – spor salonunda, okulda, günlük koşuşturmada ya da dinlenme aralarında – akıllı saatlerimiz ise zamanı yakalamamızı sağlayan araç. Spotify’ın Apple Watch için hayata geçirdiği yeni uygulaması, sevdiğimiz müzikler ile podcast’lere tek bir anını bile kaçırmadan sorunsuzca erişim sağlama ve kontrol edebilme becerisi sağlıyor.

Spotify’ın yeni Apple Watch uygulaması ile kullanıcılar, daha iyi bir kontrol ve cihaz ya da hoparlörlere sorunsuz bağlantı sunan gelişmiş bir müzik deneyiminin tadını çıkarabilecek.

Akıllı saatler, bileklerimize hafif bir dokunuşla tüm dünyaya erişmemizi sağlıyor. Kendi koşunuza çıkmaya hazır mısınız? Telefonunuzu koşu bandınızdan çıkarmadan doğrudan Apple Watch üzerinden “çal” tuşuna basın. Tam markete girmek üzereyken bir arkadaşınıza mı rastladınız? Duraklatın ve bir araba kapıp, sohbete başlayın. Doğum günü partinizde slow bir şarkı dinleme havanızda değil misiniz? Modunuza uygun başka bir şarkıya geçin ki bu artık, bildirimlerinizi kontrol etmeniz kadar kolay bir şey. Ya da en sevdiğiniz podcast’i dinlerken, kaçırdığınız bir detayı yakalamak için 15 saniye geriye alın. Hepsi saatinizin üzerinde!

Bu yeni deneyim, Apple Watch kullanıcılarına gelecek hafta içerisinde sunulacak. Spotify’ın son sürümünü (v.8.4.79) kullandığınızdan emin olun ya da App Store üzerinden indirin.

Cevap bırakın