Sporda size eşlik edecek kulaklık önerileri

0

En hareketli sporları yaparken bile size eşlik edecek, aktiviteleriniz sırasında hem müzik dinleyebileceğiniz hem de akıllı telefonunuza gelen çağrıları cevaplayabileceğiniz kulaklık modellerine gelin yakından bakalım

Düzenli spor yaparak formda kalmak isteyenler için en temel ihtiyaçlardan biri iyi bir kablosuz kulaklıktır. Genellikle kolayca düşmeyecek tasarıma sahip olan boyun askısı ya da kulak kancası bulunan ürünleri tercih eder spor yapanlar. Bluetooth teknolojisi kullanan sporcu kulaklıkları eşleştirdiğimiz akıllı telefonlarla iyi bir ikili oluşturur.

Müzik dinleme ve telefon görüşmesi için

Bu ürünler, spor yaparken müzik dinlemenin yanında gelen çağrıları cevaplama ve telefon görüşmelerimizi gerçekleştirmek için de çok kullanışlıdır. Sporcu kulaklığı kategorisindeki bu ürünler, genellikle kötü hava koşullarına karşı, suya ve toza dayanıklı olarak üretilir. Bu yazıda MediaMarkt internet mağazasından seçtiğim kablosuz kulak içi kulaklık modelleri öneriyorum.

JBLEnduranceRun

JBL Endurance Run

JBL firmasının Endurance Run model kablosuz kulaklığı, spor yaparken düşmemesi için iki yönlü olarak tasarlanmış. Kulaklığı hem kulak kıskacı sabitlerken, aynı zamanda kordonu kulağınızın arkasından dolaşarak ikinci güvenlik önlemini sağlamış oluyor. Boyun asklı olarak tasarlanan ve kablo üzerinde kumandası bulunan JBL Endurance Run, antrenmanlarda kullanıcısını rahatsız etmemesi için çok hafif malzemeden üretilmiş. Her türlü hava koşullarına dayanıklı olarak üretilmiş ve IPX5 sertifikasına sahip olan ürün, tek şarjla 6 saat müzik dinleme imkânı veriyor.

JAYBIRD Run XT

JAYBIRD Run XT

Bir başka seçenek ise JAYBIRD firmasının Run XT model sporcu kulaklığı. Şarj kutusu içinde gelen ürün, kulak kıskacı sayesinde tüm aktivitelerde sorunsuz görevini yapmaya devam ediyor. Tek şarjla 4 saat kullanım ömrü sunan bu şık kulaklık, taşıma kutusundaki bataryadan da iki kez şarj edilerek, 12 saat size aralıksız hizmet edebiliyor. Yine de hazırlıksız yakalanırsanız, beş dakikalık şarjla 1 saatlik kullanım teknolojisi bu üründe mevcut. IPX7 standardında su ve ter geçirmez olarak tasarlanan ürün, zorlu hava koşullarında bile çalışmaya devam ediyor. Üründe ayrıca daha iyi müzik zevki için ekolayzer özelliği de bulunmakta.

SBS Sporcu

SBS Sporcu

SBS markasının Sporcu model kablosuz kulaklığı, günlük aktivitelerinizde size yol arkadaşlığı yapmaya aday. Boyun askılı olarak tasarlanan bu ürün, kulak kancaları sayesinde en hareketli anlarda bile çıkmıyor ve size eşlik etmeye devam ediyor. Üzerinde mikrofon da bulunan SBS Sporcu, bu sayede spor aktiviteleriniz sırasında telefon görüşmelerinizi yapmanızı da sağlıyor. Bu pratik ve kullanışlı sporcu kulaklığı, aktiviteleriniz sırasında müzik dinlemek için de size tatmin edici seviyede ses performansı sunuyor.

PHILIPS Sporcu Kulaklığı

PHILIPS ActitonFit

Tavsiye edeceğim son sporcu kulaklığı ise PHILIPS firmasının ActitonFit modeli. Kulak içi kullanım için tasarlanan ve spor sırasında kulaktan düşmemesi için kancaları bulunan ürün alternatifleriniz arasında yer alabilir. Tere ve suya karşı dayanıklı olan bu kablosuz kulaklık, en kötü hava koşullarında bile size eşlik etmeye hazır. Boyun askılı olarak tasarlanan PHILIPS ActitonFit kablosuz sporcu kulaklığı, açık havada kullanım için ideal. Sokakta yürüyüş yapar ya da koşarken dışarıdan gelebilecek sesleri duymanızı sağlayan bu şık kulaklık, bu sayede sizi olası trafik kazası gibi risklere karşı da koruyor.

Sorularınız olursa yorumlardan bana ulaştırabilirsiniz

Bu yazıda en popüler sporcu kulaklığı modelleri hakkında detaylı bilgi vermeye çalıştım. MediaMarkt internet mağazasında satışa sunulan tüm sporcu kulaklığı modellerini buradan görebilirsiniz. Konuyla ilgili sorularınız olursa, aşağıya yorum yazarak bana ulaştırabilirsiniz. Sorularınıza cevap vermek ve size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım. Şimdilik hoşça kalın.


MediaTrend’de yayınlanan diğer yazılarıma göz atmak ister misiniz?

Türk kahvesi pişirmek için ideal ürünler

En popüler akıllı saat modelleri

En popüler bilgisayar aksesuarları

 

Cevap bırakın