Spora eğlence katın

Spora eğlence katın

0

Sağlımıza dikkat etmemiz için spor yapmamız şart. Ancak spor yapmayı zaman kaybı olarak düşünmeyin. Her gün ayıracağınız 1 saat bile formunuzu korumak için yeterli olacaktır. Hatta birkaç aksesuar ile bu süreci daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Haydi şimdi, spora eğlence katın…

spora eğlence katın

Spora eğlence katın

Sabahları erken kalkıp gün boyu çalışan ofis insanlarındansanız spor yapmaya üşenmekte biraz haklı olabilirsiniz. Ancak spor yapmanın bir hobi değil, sağlık için önemli bir adım olduğunu da aklınızdan çıkarmayın. Her gün yapacağınız 1 saatlik spor sizin için yeterli olacaktır. Spor salonuna gitmek zorunda da değilsiniz. Sahilde ya da doğanın içinde yürüyüşe de çıkabilirsiniz. Hatta birkaç teknolojik aksesuar ile spor yaşantınızı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Örneğin, akıllı bir bileklik yardımıyla spor yaparken ne kadar enerji harcadığınızı, kaç kalori yaktığınızı takip edebilirsiniz. Bir MP3 çalar alarak dışardaki sesten uzak kendi alanınızı yaratabilirsiniz. Kablolarla spor yapmak çok konforlu olmayacağı için kablosuz bir kulaklık daha eğlenceli olacaktır. Haydi şimdi, spora eğlence katın.

Ben koşuyorum, sen takip et!

Spora eğlence katın dedik ve ilk önereceğimiz aksesuar tabii ki bir akıllı bileklik olacak. Polar Loop 2 modelindeki akıllı bileklik günlük aktivitelerinizi 7 gün 24 saat takip ediyor. Etkin olduğunuz süreyi, günlük yaktığınız kaloriyi, adımlarınızı, adımlardan kat ettiğiniz mesafeyi ve uyku sürenizi sayan bu akıllı bileklik, bu işlemleri fiziksel bilgilerinizi göz önünde bulundurarak, dinlenme, oturma, düşük, orta ve yüksek olmak üzere 5 zorluk derecesinde yapıyor. Kilonuz, boyunuz, yaşınız, cinsiyetiniz ve egzersiz yoğunluğunuza dayalı olarak kalori miktarını hesaplayan Polar Loop 2, kalp atış hızına dayalı kalori hesabını kalp atış hızı ölçülürken kullanıyor ve bisiklet sürme ve ağırlık kaldırma gibi koşullarda da yakılan kalorileri en hassas şekilde ölçüyor. Harcanan toplam enerjiyi (kilokalori, kcal olarak) egzersiz sırasında, seansta harcanan toplam kilokaloriyi egzersiz sonrasında görebilirsiniz. Günlük toplam kalorinizi de takip edebilirsiniz. Akıllı bilekliğiniz ayrıca, uyku sürenizi ve kalitesini ölçüyor, kalp atış hızınızı takip ediyor ve hareketsiz kaldığınızda bunu size bildiriyor.

Polar Loop 2 Beyaz Aktivite Bilekliği ürününü incelemek ya da satın almak isterseniz bu linke tıklayabilirsiniz.

Müziğini aç, spora enerji kat!

Spor yaparken, en eğlenceli aktivitelerden biri müzik dinlemek. Bunun için spor esnasında rahatlıkla kullanabileceğiniz bir MP3 çalar edinebilirsiniz. Sony’nin birbirinden renkli ürünleri, tasarımlarıyla da spor yapanlar için oldukça ideal bir kullanım sunuyor. 4 GB bellek kapasitesi sunan bu ürün suya ve toza dayanıklı olmasıyla da spor yaparken en iyi arkadaşınız olacak. IPX5 sınıfı su sıçramasına dayanıklı uzaktan kumanda da hafif yağmurda kullanılabiliyor. IPX5/8 sınıfı suya dayanıklı kulaklık ise 2 metre derinliğe kadar tuzlu suya sokulabiliyor. Yürüyüş veya tırmanış yapmak isterseniz MP3 çalarınız, -5°C – 45°C arasındaki hava sıcaklıklarına da dayanıklı. Önemli bir telefon görüşmesi yapmanız gerekirse çağrınızı yanıtlamak için spora ara vermek zorunda değilsiniz. Dahili mikrofon ve Bluetooth bağlanabilirliğiyle akıllı telefonunuzdan kablosuz olarak arama yapabilir ya da gelen aramaları yanıtlayabilirsiniz.

SONY NWWS623L.CEW 4 GB MP3 & MP4 Çalar Sarı ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Dış sesten arının

Spora eğlence katın dedik ve son olarak da kablosuz bir kulaklık önermek istiyoruz. JBL’in T450BT modelindeki kablosuz kulaklığı hafif malzemeden üretildiği için kulağınıza rahatlıkla uyum sağlıyor. Bluetooth üzerinden bağlantı kuran kulaklığınızla etrafınızdaki sesi kendinizin dışında tutabilir ve sevdiğiniz müzikle kendi iç dünyanızda sporunuzu yapabilirsiniz. 11 saatlik pil ömrü sunan kablosuz kulaklık, telefonunuza çağrı geldiğinde yanıtlamanıza da imkan veriyor. Müzik çalarken aramalarınızı kulaklık üzerindeki düğmeler ile gerçekleştirebilirsiniz. Kolay bir şekilde katlanıp açılabilen ürünü, rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz.

JBL T450BT Wireless Kulaklık ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın