Evinizi Spor Salonuna Dönüştürecek Ürünler

0

Aktif spor sayesinde yorgunluğumuzu atıp daha sağlıklı bir vücuda ve ruh haline sahip olabiliriz. Kış mevsiminde dışarıda spor yapmak zorlaştığı için kapalı mekanlara dönüyoruz. Bu yazımızda evinizi spor salonuna dönüştürecek temel ürünlere yer vereceğiz. Özellikle doğru beslenme ile birleştiğinde aşağıdaki ürünler sizi zinde tutacaktır.

eliptik
Son yılların en popüler yağ yakma ürünü eliptik bisiklet

Kapsamlı Spor Çözümü Voit 950 Eliptik Bisiklet

Kalori vermek ve yağ yakmak için son yılların en popüler çözümlerinden biri eliptik bisiklet. Koşu bandına göre dizlere gelen baskıyı büyük oranda azaltan eliptik bisiklet, normal bisiklete göre daha kısa sürede çok daha fazla kalori harcamanızı sağlıyor. Özellikle ürünün dış bölümdeki hareketli kollarını tuttuğunuz zaman kalp kaslarınızın da çalıştığını belirtelim. Voit’in 950 modelinde elden nabız ölçme özelliği bulunduğu için kendi amaçlarınıza özel antrenman yapabilirsiniz. Evinizde kısa sürede sağlıklı şekilde kilo vermek için 2249 lira fiyat etiketi bulunan Voit 950’yi bu adresten sipariş verebilirsiniz.

koşu bandı
Koşu bandında dize binecek ek yüke dikkat!

Hattrick Salvador Plus M

Eğer daha klasik spor aletlerini seviyorsanız seçiminizi koşu bandından yana yapabilirsiniz. Koşu bandında özellikle dizlerinize yük bindirmeyecek bir model seçmeniz doğru olacaktır. Bu amaçla önerebileceğimiz ürünlerden biri “masajlı” ibaresiyle satılan Salvador Plus M. Buradaki masaj ise koşarken yere uyguladığınız gücün emilmesi ve bu sayede size daha az baskı uygulaması anlamına geliyor. 1.5 metre uzunluğunda ve 60 kilo ağırlığında bu ürünü sabit kalacak bir yere kurmayı unutmayın. 2299 liraya satılan ürünü buradan daha detaylı inceleyebilirsiniz.

mekik
Mekik çekerken belinizi korumaya almak için bu tarz bir ürün deneyebilirsiniz

Hattrick MK300

Aletsiz spor seviyor ve sadece kendi ağırlığınızla antrenman yapmak istiyorsanız MK300 başarılı bir mekik sehpası olarak işinize yarayacaktır. Mekikte önemli olan sırtınızı zorlamamak. Bu tarz bir alet kullanmıyorsanız kontrolü kaybedip belinizi veya sırtınızı zedeleyebilirsiniz. 10 kademe oturma açısına sahip bu ürünle daha sağlıklı ve etkili mekik çekebilirsiniz. 899 liraya satılan MK300’ü bu adresten satın alabilirsiniz.

spor
Denge topu sizi göründüğünden daha fazla zorlayacak

Denge Topu

Daha çok pilates ile özdeşleşen denge topları sayesinde kaslarınızı hiç olmadığı gibi çalıştırabilirsiniz. Ürünün yanındaki yaylı banları kullanarak karın, bacak, kol ve basen bölgenizi harekete geçirebilirsiniz. Dilerseniz Altis denge topunun kaymaz malzemeden üretilen alt kısmını üste alarak şınav ve mekik gibi hareketleri çok daha etkili şekilde yapabilirsiniz. Uzman tavsiyesine göre ürünü fizik tedavi amaçlı da kullanmanız mümkün. Harika bir tamamlayıcı ürün olan denge topunu 499 liraya bu adresten satın alabilirsiniz.

Son olarak bilinçsiz spor yapmaktan ve spor aletlerini kullanmaktan kaçınmanızı öneriyoruz. Aksi halde sakatlık veya daha ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Unutmayın her beden ve birey farklı olduğu için herkesin hedefi farklıdır. Doğru hedef için doktora ve spor eğitmenlerine danışmayı unutmayın.

Fitness konusunda daha fazla ürün ve seçenek için bu adresi takipte kalın.

Cevap bırakın