Yaz Mevsiminde Spor Yapmak İçin Gerekli Ürün ve Aksesuarlar

0

Yaz geldi ve temiz havanın da etkisiyle salon dışına çıkma zamanı. Özellikle açık havada spor yapmak için doğru bir mevsimdeyiz. Sizin için seçtiğimiz ürünlerle motivasyonunuzu artırıp daha sağlıklı bir yaşam tarzına adım atabilirsiniz.

ip
Atlama ipi ile evinizin önünde temiz havada hızlı ve kolay şekilde spor yapabilirsiniz

Spor İçin En Temel İhtiyacınız: Atlama İpi

Klasik, son derece uygun fiyatlı ve çok faydalı bir ürünle başlıyoruz. Altis EY 116 atlama ipi ile kısa sürede kaslarınızı harekete geçireceksiniz. Eklemlerinizi korumanız için çim alanlar seçerseniz daha sağlıklı bir yol izlemiş olursunuz. 3 metre uzunluğa ve bilekte dönüşü kolaylaştıran bir mekanizmaya sahip atlama ipi 8 liraya bu adresten satın alınabilir.

motorola
Kablosuz ve spor amaçlı geliştirilen kulaklıklar ile spor yapmak daha keyifli

Motorola Stream Sport Kulakiçi Kulaklık

Spor amaçlı kullanabileceğiniz iyi bir kulaklıkla devam ediyoruz. Motorola ürünü suya ve toza dayanıklı olarak geliştirmiş. Ayrıca ürünle gelen kılıf hem şık hem de az yer tuttuğu için kulaklığınızı taşımanıza yarayacak. Kılıfın diğer artısı kulaklıklar için taşınabilir şarj cihazı görevini de yerine getirmesi. 599 lira satış etiketi bulunan stereo, kablosuz ve kaliteli Stream Sport’a bu adresten ulaşabilirsiniz.

telefon
Telefon taşıma derdine son

EasyFit Bel Çantası

Özellikle koşucular ve yürüyüşü sevenler için seçtiğimiz bu ürün ile telefonunuzu kolaylıkla belinizde taşıyabilirsiniz. Spora çıktığınızda telefonu taşıma derdinden sizi kurtaran bu ürün su sıçramalarına karşı korumalı ve dokunmatik şeffaf ekrana sahip. Kablolu kulaklık için de kullanıma uygun olan ürünle telefon taşıdığınızı unutabilirsiniz. Ürüne 59.99 liraya bu adresten temin edebilirsiniz.

everest
Akıllı bileklik ile spor veriminizi artırabilirsiniz

Everest FitMate W27 Bileklik

Giyilebilir teknoloji ile spor keyfinizi ve verimini artırabilirsiniz. Bunun için Everest’in akıllı bilekliğini tavsiye ediyoruz. Adım sayma, kalori hesaplama, nabız ölçümü ve uyku düzeni takibi gibi özelliklerle gelen ürüne 169 liraya bu adresten ulaşabilirsiniz.

apple
Apple ve Nike ortaklığı ile çıkan bu ürün spor tutkunları için geliştirilmiş

Apple AW Nike+

Spor ve teknolojiyi en üst seviyede bir araya getirmeyi hedefleyen Apple, bu alanda Nike ile ortaklaşa geliştirdiği bu saat ile başta malzeme kalitesi olmak üzere premium alana giriyor. Malzeme kalitesine ek olarak ürünün en büyük artısı suya dayanıklı olması ve yazılımı. Yani koştuktan sonra havuza atlamanız mümkün. Nike+ Run Club uygulaması ile birçok motive edici hedef de belirleyebiliyorsunuz. Özellikle koşu sporu sizin için tutkuysa 2099 liraya satılan ürünü bu adresten inceleyip satın alabilirsiniz.

Cevap bırakın