Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  GenelSpigen, Samsung Galaxy Note 5 kılıflarını duyurdu

  Spigen, Samsung Galaxy Note 5 kılıflarını duyurdu

  note-5Koreli telefon aksesuarı markası Spigen, Samsung’un yakın zamanda tanıtılması beklenen akıllı telefon modeli Galaxy Note 5 uyumlu şeffaf cam koruyucusu ve kılıflarını kendi web sitesi üzerinden duyurdu.

  Söz konusu Galaxy Note 5 kılıfları, böylelikle daha tanıtılmayan bir modelin tasarımsal olarak ortaya çıkmasını sağladı. Spigen, bu konuda önemli bir kaynak olarak biliniyor. Daha önce de yine Note serisi modellerden LG G4’e kadar çok sayıda popüler akıllı telefon, tanıtımlarından önce Spigen tarafından duyurulan aksesuarlarla birlikte günyüzüne çıkmıştı.

  Kılıf modelleri ile açığa çıkan Note 5’in ön yüzü, arka kısmı ve genel olarak inceliğin ön planda olduğu yan yüzeyler dikkat çekiyor. Üründe ön kısımda ekranın alt kısmında fiziksel buton, üstünde Samsung logosu var. Kenarlarında yuvarlatılmış geçişlerle devam eden üründe arka yüzde ise dışa doğru açılan kamera ve yanında flaş mekanizması görülüyor. Dikkat çeken bir diğer ayrıntı ise arka yüzdeki kaplamanın Note 4 modelindeki 3 boyut hissi uyandıran noktalı deri tasarım yerine piyano black adını alan parlak siyah ve beyaz renklerle gelmesi. Samsung, deri arka kapağa son veriyor olabilir…

  spigen-note-5Samsung’un akıllı telefonunda yanlardaki fiziksel ses-açma kontrolleri ve tuş kilidi butonunun çıkıntı halinde olduğu da gözlerden kaçmıyor. Samsung Galaxy Note 5 tasarımı, daha ince oluşu ve arka yüzü ile önceki model tasarımından önemli ölçüde ayrışıyor. Öte yandan donanım tabanındaki özelliklerinin henüz net bir şekilde bilinmediğini belirtelim. Samsung, Note 5’i 13 Ağustos 2015 tarihinde ‘Unpacked’ adlı geleneksel etkinliğinde lanse edecek.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN