Space Invaders filmi geliyor

0

Space Invaders oyunu New Line Cinema katkıları ile film olmaya hazırlanıyor. Ayrıca film için ünlü senarist Greg Russo’nun kolları sıvadığını ve filme özel bir senaryo hazırladığı belirtiliyor. İşte detaylar…

Artık pek çok video oyununun film olmaya başladığını söylemek yanlış olmaz. Bu oyunlar arasına şimdi de Space Invaders ekleniyor. Space Invaders, 70’li yılların arcade oyunu olarak ön plana çıkıyor ve bu nedenle oyun için yapılacak filmin şimdiden oldukça merak edildiğini söylemekte fayda var.

Yaklaşık olarak 40 yıldır aramızda olan ve zamanın en ilgi çekici oyunlarından biri olma özelliği gösteren Space Invaders, aslında yılların eskitemediği oyunlar arasında yer alıyor. Space Invaders filmi geliyor. Hala oynama şansı bulmadıysanız mobil cihazlarınız için vakit kaybetmeden indirebilirsiniz.

Space Invaders filminin içeriği merak konusu

İlk bakışta bir film için oldukça tek düze bir içeriğe sahip olacağı konuşulan Space Invaders oyununun, sinemaya nasıl aktarılacağı tam olarak bilinmiyor. Bu durum haliyle büyük merak konusu oluyor. Bu konuda bazı tahminler olsa da kesin bir bilgi vermek mümkün değil. Piksellerden oluşan büyük bir animasyon filmi mi yoksa uzaylı istilasını anlatan sıra dışı bir film mi? Space Invaders şimdiden izleyicilerin merak ettiği ‘gelecek’ filmleri arasına girmiş durumda.

Space Invaders filmi hakkında gündeme gelen gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın