South Park: The Fractured But Whole’un çıkış tarihi duyuruldu

0

Ubisoft ve South Park Digital Studios, South Park: The Fractured But Whole oyununun 17 Ekim 2017’de Kuzey Amerika ve EMEA (Avrupa, Ortadoğu ve Asya) ülkelerinde çıkacağını açıkladı.

Trey Parker ve Matt Stone tarafından yaratılan ve Ubisoft San Francisco tarafından geliştirilen The Fractured But Whole, 2014 ödüllü South Park: The Stick of Truth’un bir devamı niteliğinde ve Xbox One, PlayStation 4 ve Windows PC’de yayınlanacak.

Oyunun konusu ve kısa tanıtımı

South Park’ta suç arttı ve sokaklar daha önce hiç bu kadar tehlikeli olmamıştı. Colorado kasabasında güneş battığında, kargaşa ve kaos ortaya çıkıyor ve şehrin kötü yanı canlanıyor. Kasabanın yeni kahramanlara ihtiyacı var! Eric Cartman, kasabayı kurtarma fırsatını yakalayıp şu ana kadarki en iyi super kahraman grubu, Coon & Arkadaşları’n lideri olarak The Coon’u kuruyor.

Her super kahramanın bir kökeni vardır, Coon & Arkadaşları da farklı değil. New Kid rolünü sürdüren oyuncular, onların geçmişlerini keşfedip, özel kostümlerini toplayacak ve kendi orijinal kahramanlarını yaratmak için birçok kahraman sınıfının osuruk bazlı güçlerinden yararlanacaklar. Yepyeni bir dövüş sistemi, savaş sırasında alan ve zaman konusunda eşsiz fırsatlar sunacak, ayrıca yenilenmiş yağma ve zanaat sistemi oyunculara savaşta onlara yardımcı olmaları için kendi ekipmanlarını yapma özgürlüğü sağlayacak.

Haberin devamında oyunun tanıtım videosunu izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Cevap bırakın