Sony’nin yeni Walkman’i NW-ZX507 ile tanışın

0

En sevdiğiniz online müzik hizmetlerinin de aralarında bulunduğu çok kaynaklı müziği, yüksek kaliteli olarak deneyimleyin.

Sony, Android ve Wi-Fi desteğiyle çok kaynaklı müzik deneyimi sunan yeni Walkman NW-ZX507’nin çıkışını duyurdu. Yüksek ses kalitesinden taviz vermeden en sevdiğiniz online dinleme ve indirme hizmetleri aracılığıyla şarkılarınıza cihazınızdan erişebilirsiniz.

NW-ZX507’de Φ4.4mm dengeli bağlantının yanı sıra DSD Native (11.2MHz) ve S-master HX destekli 384kHz/32bit PCM oynatım ile yüksek kaliteli sesi deneyimleyin. Kendinizi, Yüksek Çözünürlüklü Ses ile çevreleme imkanı sunan yeni cihazda aynı zamanda, mevcut şarkılarınızı yüksek çözünürlük kalitesine yakın bir düzeye yükselten DSEE HX desteği bulunuyor. DSEE HX işlemci, online müzik dinleme sırasında dahi çalışıyor. NW-ZX507, Yüksek Çözünürlüğün tadını artık en sevdiğiniz dinleme tarzı ile çıkarabilmeniz için LDAC Kablosuz Yüksek Çözünürlüklü Ses’i de destekliyor.

Android™ ve Wi-Fi ile milyonlarca şarkıya kolaylıkla erişebilir, bunları en sevdiğiniz uygulamalar ile doğrudan Walkman®’inize aktarabilir, indirebilir veya müzik koleksiyonunuza erişmek için, PC’nize bağlanabilirsiniz. En sevdiğiniz şarkıları dinlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Lüks dinleme

Dokunmatik panel ile tamamlanan 3,6 inçlik HD ekran, birinci sınıf bir dinleme deneyimi sunuyor. Kullanım kolaylığı için, fiziksel yan butonların yanı sıra, kullanışlı bir USB Type-C™ bağlantı noktası ve mikro SD kart yuvası da bulunuyor. Siyah renkte temin edilebilen NW-ZX507, kompakt, şık gövdesi ile gerçek ses sunuyor. Ayrıca, 20 saate varan pil ömrü sunuyor.

Cevap bırakın