Sony’den yeni kablosuz mikrofonlar

0

Geniş ürün portföyü ile yeniliklere öncülük eden Sony, ECM-W3 ve ECM-W3S mikrofonları ile içerik oluşturucularına eşlik ediyor. Kamera içi ses kaydını yüksek kalite ile buluşturan ECM-S1, seslere her an netlik kazandırıyor.

Mikrofon portföyünü genişleten Sony, kablosuz yayın mikrofonu ECM-S1’in yanı sıra ECM-W3 ve ECM-W3S kablosuz mikrofonlarını da tanıttı. Bu son teknoloji ürünü mikrofonlar, yüksek kaliteli ses yakalamayı hafif bir tasarımla birleştiriyor. Sony, ECM-W3, ECM-W3S ve ECM-S1 modelleriyle video içeriği oluşturucularına çeşitli çekim senaryolarında üstün ses kaydı elde etme olanağı sağlıyor.

ECM-W3 iki kanallı bir alıcı ve iki mikrofon, ECM-W3S ise tek kanallı bir alıcı ve bir mikrofon donanımı ile vlog’lar ve röportajlar gibi çeşitli çekim senaryolarında kullanıcısına kolaylık tanıyor. Aynı zamanda kameradan uzakta çekim yaparken bile yüksek kaliteli sesleri kolayca kaydetmenizi sağlıyor.

Röportaj ve birebir görüşmeler için harika çözümler sunan ECM-W3 ve ECM-W3S kablosuz mikrofonları, doğal ve organik sesleri yakalamaya odaklanan vlogger’lar ve video içerik oluşturucuları için sesleri net ve anlaşılır bir şekilde yakalıyor.

Gürültüyü etkili bir şekilde azaltırken ses alımını keskinleştiren mikrofonlar, Sony kameralarla Çoklu Arayüz (MI) Yuvası uyumluluğuna ek olarak, USB Type-C® terminali ve 3,5 mm ses çıkışı sayesinde kameralar, akıllı telefonlar ve PC gibi USB terminali ve 3,5 mm ses girişine sahip çeşitli cihazlarla bağlantı imkanı sunuyor. Şarj çantası ile birlikte verilen mikrofonlar, rahatlık taşınabilme imkanı sayesinde her an ve her koşulda kullanıcısına eşlik ediyor.

Cevap bırakın