Sony’den Spider-Man’e özel PS4 Pro

0

Sony’nin sınırlı sayıda üretileceği bildirilen Spider-Man PS4 Pro özel versiyonu duyuruldu. İşte detaylar…

Sony, 7 Eylül 2018’de çıkışını gerçekleştirecek olan yeni Spider-Man oyunu için yeni bir PS4 Pro özel tasarımının duyurusunu gerçekleştirdi. Hayranları için bulunmaz bir fırsat sunan konsolun ismi “Amazing Red” yani “İnanılmaz Kırmızı” şeklinde isimlendirildi.

Kırmızı rengi ve ‘örümcek’ logosuyla dikkat çeken yeni PS4 Pro, özel tasarımının yanı sıra sınırlı sayıda üretilecek. Dolayısıyla Spider-Man PS4 Pro versiyonu az sayıda oyun severed bulunacak.

Dualshock 4’üyle de dikkat çekiyor…

Konsolun Dualshock 4 cihazı da Spider-Man’e atıfta bulunuyor. Renklerin uyumunun yanı sıra özel tasarım dikkat çekiyor. Beyaz renkteki tuşlar ve diğer kontrollerin kırmızı üzerinde ilginç göründüğünü belirtmek mümkün. Küçük bir detay olarak belki bu durum DualShock 4’ün bir miktar çabuk lekelenmesine yol açabilir.

Öte yandan konsol, oyunun Blu-Ray versiyonu (fiziki kopyası) ve bazı içerik kuponları ile birlikte gelecek.

Tam bir ‘koleksiyon’ ürünü

Kısıtlı sayılarda üretileceği bildirilen Spider-Man PS4 Pro’nun ülkemizde de belirli adetlerde temin edilmesi bekleniyor. Ön siparişleri bazı ülkelerde alınmaya başlanan yeni özel versiyon konsolun özellikle Spider-Man meraklıları için bulunmaz bir fırsat olduğunu ifade etmek yanlış olmayacak.

Cevap bırakın