Sony’den iki yeni 4K HDR TV serisi

0

Sony 4K HDR özelliğine sahip iki yeni TV serisini tüketicisiyle buluşturuyor.

Japon tüketici elektroniği şirketi Sony, 4K HDR görüntü kalitesine sahip iki yeni TV serisi XF83 ve XF70’i satışa sunuyor. Her ikisi de yeni, akıllı özellikler barındıran 4K HDR görüntü kalitesine sahip TV serilerinden XF83 görüntü kalitesini 4K HDR İşlemci X1 ile, XF70 ise 4K HDR kalitesini birbirinden farklı ekran boyutlarında sunuyor.

X1 işlemcili XF83, 70 inç büyük boyutlu ekranda yüksek kaliteli görüntü arayanlara hitap ediyor. XF83 serisinde kullanılan teknolojiler, renklerin ve kontrastın daha gerçek görünmesini sağlamak, görüntüyü temizlemek ve ekran üzerindeki paraziti azaltarak görüntüleri daha fazla detay sunacak şekilde netleştirmek, düzeltmek ve çözünürlüğünü artırmak için birlikte çalışıyor.

Oyun cihazı olarak da kullanılabiliyor

Gelişmiş ses kontrolü ve Android TV ile XF83 4K HDR TV, filmlere, TV programlarına ve binlerce uygulamaya anında erişim sağlıyor ve oyun cihazı olarak da kullanılabiliyor.

Öte yandan XF83 4K HDR TV, tüm kabloların güvenli ve gizli tutulmasını sağlayan dar bir alüminyum çerçeve ile çevrili.

XF70 ise 4K HDR deneyimini farklı oturma odası kurulumlarına uymak üzere dört ekran boyutu içinde (49, 55, 65) sağlıyor. 4K X-Reality PRO teknolojisi sayesinde, genel görüntü kalitesini iyileştirmek üzere, her görüntünün detayını ve netliğini yükseltiyor.

Dahili bir internet tarayıcısı bulunan XF70, Netflix ve YouTube uygulamalarının yanı sıra PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro konsollarındaki oyunlara da anında tek tıkla erişim sunuyor.

MediaMarkt’ta satışa sunulan her bütçeye uygun TV modellerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın