Sony’den gürültü engelleme özellikli yeni kulaklık

0

Sony, ünlü 1000X ürün ailesini yeni nesil gerçek anlamda kablosuz WF-1000XM3 kulaklıklar ile genişletiyor.

Sony’nin istisnai Gürültü Engelleme performansı sağlayan Çift Gürültü Sensörü Teknolojisi ve HD Gürültü Engelleme İşlemcisi QN1e yongası ile daha da geliştirilen Gürültü Engelleme özelliği, sadece ve sadece müziği duymanızı sağlıyor. Sony WF-1000XM3 kulaklıklarda, gürültüyü önce yakalayıp sonra da engellemek için yeni HD Gürültü Engelleme İşlemcisi QN1e ile çalışan ve tüm dikkatinizi müziğe yoğunlaştırabilmenizi sağlayan Çift Gürültü Sensörü teknolojisi bulunuyor.

Çift Gürültü Sensörü teknolojisi, kulaklığın yüzeyindeki bir ileri besleme mikrofon ve bir geri besleme mikrofon aracılığıyla etraftaki ortam sesini daha fazla yakalamayı sağlıyor. Ortam sesi yakalandıktan sonra ise, devreye özel HD Gürültü Engelleme İşlemcisi QN1e giriyor.

Nefes kesen ses

1000X ailesine has bir şekilde, WF-1000XM3’ün kulaklık başlıklarından gelen premium, yüksek kaliteli sesin tadını çıkarabilir ve müziğinizi tam da sanatçının istediği şekilde dinleyebilirsiniz. HD Gürültü Engelleme İşlemcisi QN1e, aynı zamanda 24 bit ses sinyal işleme ve amplifikatörlü DAC sayesinde nefes kesen ses elde ediyor. Dijital Ses Geliştirme Motoru HX (DSEE HX™), sizi Yüksek Çözünürlüklü Ses’in kalitesine daha da yaklaştırmak için, MP3 formatlarının da dahil olduğu sıkıştırılmış dijital müzik dosyalarının kalitesini yükseltiyor.

Cevap bırakın