Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Satın Alma RehberiSony Xperia Z3+ Temmuz’da satışa çıkıyor

  Sony Xperia Z3+ Temmuz’da satışa çıkıyor

  Xperia_Z3_Plus-LifeStyle_282_29Sony Xperia Z3 serisinin yeni üyesi Z3+, Temmuz ayı itibarıyla Türkiye’de satışa sunulacak. Japon teknoloji şirketinin yeni modeli, suya ve toza dayanıklı, aynı zamanda 6,9mm’lik kalınlığa ve 144 gram ağırlığı sahip. Parlak metal çerçeve görüntüsü ve yuvarlatılmış kenarları ile dikkat çeken cihazın donanım özellikleri ise şöyle…

  Qualcomm’un 2015 yılındaki birçok amiral gemisi modelde yer alan 64 bit mimarisine sahip işlemci modülü Snapdragon 810, LTE desteği, 20 megapiksel arka/5 megapiksel ön kamera, 5,2 inçlik Full HD akıllı adaptif ekran, 1 günün üzerine çıkabilen şarj dayanıklılığı, High-Res Audio özelliği ile yüksek frekanslı ses çıkışı Sony Xperia Z3+ modelinde öne çıkan özellikler.

  4K video kaydına olanak tanıyan Xperia Z3+’ın ana kamerasında, 20,7 MP’lik Exmor RS mobil görüntü sensörü, BIONZ mobil işlemci ve 25mm geniş açılığı G lens bulunuyor. Ayrıca “Superior Auto” özelliği ile 52 farklı ortam otomatik olarak tanımlanarak ayar yapılabiliyor. Yeni eklenen Gourmet Mod ise, yemek fotoğrafları çekmekten hoşlanan kimselere ilginç özellikler sunuyor. ISO 12800 diyafram aralığına sahip cihaz, bu sayede düşük ışıklı ortamlarda daha net fotoğraflara olanak tanıyor.

  XperiaZ3Plus-BakirRengi_282_29 Kutu içeriğinde yer alan MDR-NC31EM kulaklıkla birlikte Xperia Z3+, arka plandaki gürültüleri engelleyerek dijital gürültü sesini kesip ortamdaki gürültüyü %98’e kadar azaltıyor. Ek olarak yüksek kaliteli kablosuz müzik dinlemek için ideal Sony’nin yeni LDAC kod çözücüsü, verileri Bluetooth üzerinden geleneksel kod çözücüye göre üç kat daha hızlı aktarmanızı sağlıyor.

  Xperia Z3+ Temmuz 2015’ten itibaren tüketicilerle buluşacak.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN