Sony Xperia XZ3 böyle görünecek

0

Sony’nin merakla beklenen üst segment akıllı telefon modeli Xperia XZ3’e ilişkin yeni bilgiler var. Üstelik bu kez bilgiler deyim yerindeyse ‘kanlı canlı…’ İşte detaylar…

Japon teknoloji şirketi Sony’nin önümüzdeki süreçte lanse edilecek olan üst segment akıllı telefon modeli Xperia XZ3’ün teknoloji dünyasındaki ana gündem maddelerinden biri olduğuna şüphe yok. Her gün yeni bir (bazen daha fazla sayıda) bilginin ortaya çıktığı Sony Xperia XZ3’e dair yeni detaylar söz konusu. Cihazın tasarım görsellerinin basına sızdığı kaydediliyor.

Henüz Sony tarafından doğrulanmayan (açıkçası doğrulanması büyük sürpriz olur) görseller, şirketin sonraki büyük yıldızının tasarımına işaret ediyor. Her ne kadar şimdilik birer iddia olsa da görseller son derece gerçekçi.

Daha ince ekran çerçevesi

Daha ince ekran çerçevesi beklentileriyle örtüşen yeni görseller, aynı zamanda Omnibalance tasarım anlayışının da rafa kaldırıldığını gözler önüne seriyor. Önceki nesil Xperia modellerinden izler sunan modelin nispeten daha şık olduğunu belirtmek mümkün.

30 Ağustos’ta geliyor

30 Ağustos 2018’de tanıtılması beklenen Sony Xperia XZ3’ün ayrıca 48 MP’lik son derece güçlü bir ana kameraya ev sahipliği yapacağı, 5.7 inçlik 1080 x 2160 piksel çözünürlüklü ekranla geleceği belirtiliyor. 6 GB RAM, Snapdragon 845 işlemci, 3.240 mAh pil ve 64 GB/128 GB depolama alanı özelliklerinin de diğer detayları arasında yer alacağı ifade ediliyor.

Cevap bırakın