Sony XH80 ve X70 4K HDR LCD televizyonlar satışa sunuluyor

0

Sony’nin alametifarikası sayılan görüntü kalitesi, ses ve kullanıcı deneyimi özelliklerine sahip XH80 ve X70 4K HDR LCD TV’ler, Avrupa’nın yanı sıra Türkiye’de de perakende satış mağazalarına ulaşmaya başladı.

Yeni Sony TV’ler, 43-85 inç arasındaki ekran boyutu seçenekleriyle yüksek kalitede görsel-işitsel deneyim sağlıyor. XH80 serisi, parazit gidermek ve detayları daha gerçekçi hale getirmek üzere gelişmiş algoritmalar kullanan 4K HDR X1 işlemciyle destekleniyor. Daha da netleştirilen 4K sinyali ile, izlediğiniz her şey 4K’ya yakın çözünürlüğe yükseltilerek gerçekçi renk ve kontrastlarla doluyor. X1 işlemci ile desteklenen TRILUMINOS ekran, renk aralığının genişletilmesi sayesinde alışılagelmiş bir televizyondan daha fazla renk üretiyor. Her bir görüntünün verilerini analiz edip işleyerek renklerin daha da doğal ve daha kusursuz olmasını sağlıyor, böylelikle de görüntüler, gerçek hayata hiç olmadıkları kadar yakın hale geliyor. XH80 model TV’ler, daha çarpıcı parlaklıklar, daha derin karanlıklar ve daha canlı renkler elde etmek üzere Dolby Vision HDR formatını destekliyor.

Akıllı ve sade

Gerçek dünyanın canlı renklerini olağanüstü netlik, net ses ve muhteşem bir alüminyum tasarım ile bir araya getiren bu 4K akıllı TV, temel eğlence uygulamalarını hayatın içine taşıyor. 4K X-Reality™ PRO ile görüntüler, fark yaratan bir netlik, keskinlik ve ekstra detay için gerçek 4K kalitesine daha yakın bir düzeye yükseltiliyor. X70, dahili bir internet tarayıcısının yanı sıra YouTube ve Netflix uygulamalarına tek tıkla erişim özelliği ile temel düzeyde bir akıllı TV deneyimi sunuyor.

Cevap bırakın