Sony SmartBand 2 duyuruldu

0

Sony SmartBand 2, şirket tarafından yeni özellikler ve bazı geliştirmelerle birlikte duyuruldu. Kalp atışı izleme özelliği, akıllı bilekliğin en önemli geliştirmesi. Öte yandan ilk nesil SmartBand’deki 1.4 inçlik ekran, güncellenen modelde yok.

SmartBand 2, kalp atış sensörü ile kullanıcılarının sağlığına yönelik daha fazla bilgi sunarken bilgiler için akıllı telefona bakılması gerekiyor. Android ve iOS uyumluluğu ile birlikte sesli aramalar, mesajlar, e-posta ve bildirimler için de titreşimli uyarı özelliğine sahip olan aygıt; ek olarak LED ışıklara da sahip. Titreşimle birlikte LED ışıklar da devreye giriyor. Akıllı çalar saat, uyku takibi özellikleri de bulunan Sony SmartBand 2, su geçirmez özellikli ve şarjı da Sony’nin belirttiğine göre 2 gün dayanıyor. Tamamen şarj olması için gereken süreni de 1 saat olduğu açıklandı.

sony-smartband-2

Bildirim özellikleri de sunduğu için sadece aktivite bilekliği olarak tanımlanamayan ürünü categorize etmek biraz zor görünüyor. Ürün siyah, mavi, beyaz ve pembe renk alternatifleri ile geliyor.

Lifelog uygulaması ile çalışan aygıtın aktivite, stres düzeyi gibi özelliklerin yanı sıra akıllı telefon bildirimlerini bir arada sunabilen SmartBand 2’nin ABD pazarı için Eylül ayında 132 dolar fiyat etiketi üzerinden satışa sunulacağı bildirildi. Türkiye fiyatı ve çıkış tarihinin kısa süre içinde belli olması bekleniyor. Haberin devamında Sony SmartBand 2 tanıtım videosunu izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

https://www.youtube.com/watch?v=uNPxN9Heu4g

Cevap bırakın