Sony ‘Şahane Cuma’sı başladı!

0

Sony’nin pek çok ürünü bu cumaya özel olarak %50’ye varan indirimlerle Avrupa’nın 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt’ta satışa sunuluyor.

%40’a varan indirimle Sony MDR-XB510AS EXTRA BASS Spor Kulaklığı

Sportif kişiler için güzel bir seçenek olan MDR-XB510AS, EXTRA BASS özelliği spor motivasyonunu artırıyor. Hangi antrenman olursa olsun elinizden gelenin en iyisini yapmanızı sağlayacak güçlü ritimler için düşük frekansları güçlendiriyor. Su sıçramasına dayanıklı tasarımı sayesinde de her türlü hava koşulunda açık havada spor yapmanızı kolaylaştırıyor.

  • Satın almak için buraya tıklayınız.

60 TL indirimle Sony MDR-XB55AP Extra Bass Kulaklık

Tamamen kablosuz Sony MDR-XB55AP Extra Bass kulaklıkla ister yürüyüp koşun ister tırmanın tüm egzersizleri kablo derdi yaşamadan rahatlıkla yapabileceksiniz. Müziğin keyfini çıkarırken çevrenizdeki sesleri duymanıza da olanak tanıyan ürün, MediaMarkt’taki indirimle fiyatıyla dikkat çekiyor.

  • Satın almak için buraya tıklayınız.

SONY Marvel’s Spider-Man PS4 Oyun

Yılın en iddialı yapımlarından Marvel’s Spider-Man, MediaMarkt’ta 210 TL indirimle satışta! Stoklarla sınırlı olan oyunu satın almak için acele edin.

  • Satın almak için buraya tıklayınız.

Avrupa’nın 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt’ın Muhteşem Cuma indirimlerini kaçırmayın. Daha fazla indirimli ürün için buraya tıklayın.

Cevap bırakın