Sony PS4 için yeni aksesuarlar tanıtıldı

0

1473429463_pscamera_2_02_1473281170

Sony, buraya tıklayarak detaylarını okuyabileceğiniz yeni PS4 modelleri ile geçtiğimiz günlerde oyun dünyasında ses getirdi. Japon teknoloji şirketinin yüzde 30 daha ince yeni PS4’ü ve 4K destekli PS4 Pro modelleri, 2016’nın öne çıkan sürprizleri arasında yer aldı. Öte yandan Sony, ana ürünlerin yanı sıra bir dizi aksesuarı da tamamlayıcılar maiyetinde duyurmayı ihmal etmedi. Oyun severlere sunulacak ürünler şöyle; Kablosuz Kontrol Cihazı, PlayStation Camera, Yeni Platinum Kablosuz Mikrofonlu Kulaklık ile İnce PS4 ve PlayStation 4 Pro için Özel Dikey Stand. Resmi açıklamaya göre Platinum Kablosuz Mikrofonlu Kulaklık haricindeki tüm aygtılar 2016 yılı sona ermeden teknoloji raflarındaki yerini alacak.

PlayStation 4 için Yeni Kablosuz Kontrol Cihazı

Bu aygıt, ışıklı bardan gelen ışığın dokunmatik yüzeye de yansımasını sağlayarak ışıklı çubukla aynı renkte yeni bir pırıltılı çizgi sunuyor. Bu, daha sezgisel bir oyun deneyimi için, oyun severlere hangi karakteri kontrol ettikleri veya karakterin sağlık durumu gibi bilgileri görsel olarak sağlıyor.

Yeni PlayStation Camera (Üstte)

Mevcut modelin PlayStation VR (PS VR) desteğinin de aralarında bulunduğu tüm özelliklerini miras alan yeniden tasarlanan PlayStation Camera, yeni kompakt silindirik forma sahip. Kullanıcıların açısını kolaylıkla ayarlamasına ve TV’nin merkezinin tepesi gibi tercih ettikleri lokasyona kurmasına imkan veren bir standla geliyor.

Dikey Stand (CUH-ZST2)

Dikey stand, yeni ince PS4 ve PS4 Pro için özel olarak tasarlandı *6. Stand, her iki sisteme ait en iyi tasarım özelliklerini öne çıkartmak için, dikey olarak kurulduğunda “sistemin gölgesi”ni andırmak üzere yarısaydam malzemeden üretildi. Kullanıcıların yeni PS4’ü ya da PS4 Pro’yu rahatlıkla monte edebilmesi için, standla beraber iki farklı ara parça da sunuluyor.

1473429484_headsetplatinum_beautyshot_0090_87947_nolegal_copy_1473281281

Platinum Kablosuz Mikrofonlu Kulaklık

Oyunlar için tasarlanmış üst düzey bir mikrofonlu kulaklık olan Platinum Kablosuz Mikrofonlu Kulaklık, PS4 üzerinde oyunların zengin ve sarmalayıcı ses ile hayata geçmesini sağlıyor.

Cevap bırakın