Sony PlayStation Pro 500 Milyon Özel Sürüm duyuruldu

0

Dünya çapında 500 milyondan fazla PlayStation donanımı satılmasının şerefine sınırlı sayıda özel üretim PlayStation 4 Pro satışa çıkıyor. İşte detaylar…

Sony, özel olarak tasarlanmış PlayStation 4 Pro 500 Milyon Özel Sürüm (2 TB) konsolunu duyurdu. Dünya çapında 525,3 milyon PlayStation cihazı satılmasını kutlamak için sınırlı sayıda (50 bin adet) üretilen konsol, PlaySation 4 Pro için ilk defa yarı saydam lacivert rengiyle geliyor. Bu arada PlayStation 4 de 22 Temmuz 2018 tarihi itibarıyla 81,2 milyon satış adetine ulaşmıştı.

3 Aralık 1994 tarihinde Japonya’da çıkan ilk PlayStation’dan (SCPH-1000) konsolundan beri PlayStation platformu her zaman yeni teknolojilere evrilerek pazardaki yerini korumayı başardı. PlayStation 2, PSP, PlayStation 3, PlayStation Vita ve PlayStation 4 ile eğlence dünyasına her zaman yenilik ve çeşitlilik kattı.

“Minnetimizi yansıtacak şekilde tasarladık…”

“PlayStation’ın zengin tarihine katkıda bulunan ve desteklerini sürdüren tüm hayranlarımıza ve iş ortaklarımıza en derin saygılarımı sunuyorum. Eğer tutkulu takipçilerimiz olmasaydı 500 milyon gibi inanılmaz bir satış başarısını yakalayamazdık.” diyen Sony Başkan Yardımcısı John Kodera, sözlerine “PlayStation 4 Pro 500 Milyon Özel Sürüm konsolu, sadık hayranlarımıza minnetimizi yansıtacak şekilde tasarladık. PlayStation markasını her zaman muhteşem oyunlar ve çeşitli network hizmetlerinin en iyi adresi haline getirmeye devam edeceğiz.” şeklinde devam etti.

Eylül’de Türkiye’de…

Sınırlı sayıda üretilen ve bakır üretim numarasına sahip PlayStation 4 Pro 500 Milyon Özel Sürüm (2 TB) konsollar Eylül ayında Türkiye’de satışa çıkacak.

Cevap bırakın