Sony PlayStation Classic’in fiyatı düştü! [Sınırlı süre için]

0

İlk PlayStation’ın görünümüne sahip, ancak boyut olarak daha minyatür olan oyun konsolu PlayStation Classic’in MediaMarkt fiyatı düştü. İşte detaylar…

3 Aralık 2018’de dünya ile aynı anda Türkiye’de satışa sunulan İlk PlayStation’ın görünümüne sahip, ancak boyut olarak daha minyatür olan oyun konsolu PlayStation Classic’in fiyatı düştü.

İlk olarak 799 TL fiyatla satışa sunulan PlayStation Classic’in fiyatı 300 TL indirimle 499 TL’ye geriledi. Ocak ayının sonuna kadar devam edeceği bildirilen kampanyalı fiyattan hemen yararlanmak için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca ekstra indirim gibi sürpriz fırsatlar da kazanabilirsiniz.

İlk PlayStation, gerçek zamanlı 3DCG render özelliği ve bünyesinde CD-ROM barındırma gibi önemli yeniliklerle birlikte Japonya’da ilk olarak 3 Aralık 1994 yılında piyasaya çıkmış ve 1990 ve sonrasının oyun endüstrisine damga vurmuştu.

PlayStation Classic, buton tasarımından, kontrolcü ve kutusuna kadar orijinal PlayStation’ın tasarımına benziyor. Ancak orijinal PlayStation’a göre kenarları yüzde 45, hacim olarak ise yüzde 80 daha küçük.

Geniş bir retro oyun havuzu…

PS Classic, Final Fantasy VII, TEKKEN 3, Ridge Racer Type 4, Grand Theft Auto ve Metal Gear Solid gibi oyunculuğun altın çağından 20 klasik oyun yüklü olarak geliyor. Orijinal PlayStation oyunlarını oynamayı seven nostalji hayranları ve 90’ların PlayStation oyunlarına meraklı yeni oyuncular için eşsiz bir uyum sağlıyor.

Cevap bırakın