Sony kablosuz boyun bandı hoparlörünü tanıttı

0

Yeni Sony SRS-NB1, hareket halindeyken etrafınızı saran ve sadece sizin duyabildiğiniz ilgi çekici bir ses deneyimi vadediyor…

Sony, önceki yıllarda Harman Kardon tarafından sunulan konsepte benzer, örneğine çok sık rastlanmayan bir modelle geldi.

Omuzlarınızın üzerine rahatça yerleşecek şekilde tasarlanan SRS-NB10, telekonferanslar yapabilmenize, müzik dinlemenize ve gün boyu rahatlıkla kullanabilmenize olanak sağlıyor. Japon teknoloji şirketi, yeni kablosuz boyun bandı hoparlörü SRS-NB10 ile evden çalışmayı kolaylaştırmayı hedefliyor.

İster evden ister ofisten çalışıyor olalım, online toplantılarımızda çoğu kez dikkat dağıtan ya da ortadan kaldırmak istediğimiz arka plan gürültüleriyle baş etmek zorunda kalırız. SRS-NB10, çevrimiçi telekonferanslar için ideal tasarımıyla her toplantıyı zahmetsiz ve konforlu hale getiriyor.

Sadece sizin için…

SRS-NB10, sesin sadece sizin kulaklarınıza göre optimize edilmesini sağlamak üzere yukarı doğru açılandırılmış tam aralıklı bir hoparlör ünitesine sahip. Ünitenin arkasına yerleştirilmiş pasif radyatör, sesin dengeli olmasını sağlamak için bası güçlendirir. SRS-NB10, önemli görüşmelerinizde çevrenizde ne olursa olsun, Hassas Ses Algılama Teknolojisi ile sesiniz her zaman net bir şekilde duyuluyor.

Gelişmiş ses sinyali işleme teknolojisi sayesinde bir araya gelen iki yüksek kaliteli sesi hüzmeleyen mikrofonu, paraziti ve yankıyı en aza indirir ve görüşmedeki kişi veya kişilere kristal netliğinde ses kalitesi sunuyor.

Cevap bırakın