Sony HT-MT300 duyuruldu

0

Dünya nüfusunun %70’inin 2050 yılına kadar şehirlerde yaşayacağı öngörülürken, başkentlerdeki yaşam alanları giderek daralıyor. Bu trende bağlı olarak minimalist ve kompakt tasarımlar öne çıkıyor. Sony de küçük yaşam alanlarında mükemmel bir ses altyapısını ideal yer tasarrufu çözümleriyle birleştiren HT-MT300 kompakt sound bar’ı görücüye çıkardı…

Küçük yaşam alanları için ideal yer tasarrufu çözümü sağlayan kompakt sound bar HT-MT300, şık ve kompakt tasarımı ile çok az alan gerektirirken TV için yüksek kaliteli ses iddiası sunuyor.

Çok yönlü subwoofer ve sinematik kaliteli ses sayesinde oturma odasında dinleyicileri en üst düzeyde sarmalayan bir deneyim mümkün hale geliyor.

Bluetooth bağlantısı sayesinde aynı zamanda bir hoparlör sistemi olarak kullanılabilen kompakt sound bar, küçük evler için ideal bir teknoloji haline geliyor.

Sony Eurasia ses sistemleri grup ürün müdürü Şükrü Çetinkaya, “Evlerde yaşanan küçülme, teknolojiyi de etkiledi. Tüketicilerin çoklu fonksiyonelliğe sahip, daha modern ürünler talep ettiğini görüyoruz. HT-MT300 kompakt ses barı, ideal bir ev teknolojisi. Şıklığı, küçük tasarımı ve harika ses kalitesiyle evde çok az yer kaplıyor. Ayrıca kompakt genelde büyük yer işgal eden subwoofer, bu sound bar’da ses kalitesinden taviz vermeksizin kanepenizin altına, televizyonun yanına ya da zemine yerleştirilebiliyor” dedi.

Cevap bırakın