Sony FX3 tanıtıldı

0

Sony, dijital sinema teknolojisinin en iyi özelliklerini, ideal bir sinematik görünüm yaratmak üzere Alpha aynasız fotoğraf makinelerinin gelişmiş görüntüleme yetenekleriyle buluşturan FX3 fotoğraf makinesini kamuoyuna tanıttı.

Sony Sinema Grubu’nun en yeni üyesi FX3; sinematik görünüm, profesyonel kullanışlılık ve güvenilirliği, kendi yaratıcı vizyonlarını ifade etmek için yeni yöntemler arayan genç içerik üreticilerinin ihtiyaçlarına cevap veren tek bir cihazda bir araya getiriyor.

Yeni model, küçük ölçekli ve solo çekimler için olağanüstü görüntü kalitesi ve kullanım kolaylığı sağlıyor. FX3, birinci sınıf netleme performansı, optik görüntü sabitleme, elde çekime uygun tasarım ve uzun kayıt süreleri için gelişmiş ısı dağıtım altyapısı sunuyor. Tüm bu özellikler, günümüz içerik üreticilerinin giderek artan taleplerini karşılayabilecek performans ve mobilite kapasitesine sahip kompakt ve hafif bir gövdede buluşuyor.

Yüksek hassasiyet vadediyor…

FX3, yüksek işleme hızları ve olağanüstü görüntü kalitesi elde etmek üzere Sony’nin sektör lideri görüntü sensörü teknolojisinden faydalanıyor. Full-frame, arkadan aydınlatmalı Exmor R CMOS sensör, videolarda 10,2 megapiksel (yaklaşık, etkili) okuma (ve fotoğraflarda 12,1 etkili megapiksel) olanağı sunarken BIONZ XR görüntü işleme motoru da yüksek hassasiyet ve düşük gürültü elde etmeyi sağlayarak ona destek oluyor.

Standart ISO aralığı 80’den 102.400’e kadar uzanıyor (film çekiminde 409.600’e kadar genişletilebilir) ve 15+ ii duraklı oldukça geniş bir dinamik aralığa sahip bulunuyor.

Cevap bırakın