Sony EXTRA BASS kulaklık serisine yeni modeller eklendi

0

xb950n1bswivel-large

Sony, günümüzün en popüler müzik türlerini dinleme deneyimini iyileştirmek üzere tasarladığı EXTRA BASSTM kulaklık serisini daha da genişleteceğini duyurdu. EXTRA BASS ürün ailesinin dört yeni üyesi, gürültü engelleme teknolojisi eklenen kablosuz MDR-XB950N1, kablosuz MDR-XB950B1, çeşitli renklerde sunulan MDR-XB550AP ve suya dayanıklı, kulak içi spor kulaklığı MDR-XB510AS. Güçlenen yelpaze, kullanıcıların çeşitli mekân ve ortamlarda derin bas notalarının yoğunluğunun tadını çıkarmasına imkân veriyor. Kullanıcılar, nerede olurlarsa olsunlar, bas güçlendirici ile premium ses kalitesinin keyfini rahatlıkla sürebiliyor.

XB950N1 ve XB950B1 kablosuz kulaklıklar güçlü, iyileşmiş bas tepkisi sunarken Bluetooth ses aktarım ve NFC teknolojisi ile kolay sağlanan bağlantıyı da destekleyerek kablosuz bağlanmayı sağlıyor. En üst düzey kablosuz ses aktarım deneyimi için, aptX & AAC kodek desteği maksimum sinyal kalitesi sağlıyor. Ayrıca, XB950N1 de çevreye uyum sağlayıp ortamdaki sesleri ortadan kaldırıyor ve asıl önemli şeye, yani müziğe odaklanmanıza imkan veriyor.

1483599708_mdr_xb510as

XB950N1’de ve XB950B1’de dinleme deneyimi, “Sony | Headphones Connect” akıllı telefon uygulaması ile kontrol edilebiliyor. Bu uygulama, kullanıcıların Arena, Kulüp, Konser Salonu ve Açık Hava Sahnesi’ndeymiş gibi, farklı ortamlardaymış gibi dinleme deneyimleri sunuyor; belirli frekanslardaki ses sinyallerinin genişliğine uyum sağlayan kullanımı kolay bir ara yüz ile ses düzeylerini tam olarak kontrol edebilmesine imkan veriyor. Aynı zamanda, CLEAR BASS özelliği ile bas düzeyini müzik tercihinize uyacak şekilde uyarlamanız da mümkün. Uygulama, XB950N1’de gürültü engelleme ayarlarını da açıp kapayabiliyor.

Cevap bırakın