Sony’den piyasayı hareketlendirecek ‘kulaklık’ adımı

0

Ses aksesuarları tarafında adından yıllar önce söz ettiren Sony, son birkaç yıldır eskisi kadar bu sektöre yönelmiyor. Haliyle rekabetin dışında kalan Sony, yeni bir kulaklık ile bu rekabet ortamını güçlendirecek. Sony’nin WF-1000XM3 kulaklıkları 2019 yılında piyasaya sürülmüştü. Ses kalitesiyle dikkat çeken ve tasarımıyla oldukça övülen bu kulaklıklara bir yenisi daha ekleniyor. Sony WF-1000XM4 olarak adlandırılacak bu yeni kablosuz kulaklıklar oldukça da şık olacak deniyor. İşte detaylar:

Sony WF-1000XM4 özellikleri ve tasarımı nasıl olacak?

Kulaklık Evan Blass tarafından sızdırıldı. Tasarım detaylarının görüldüğü kablosuz kulaklık için yeni detaylar da ortaya çıktı. Yüksek kalitede ses sürücülerine ek olarak ANC de sunması beklenen kulaklığın yaklaşık 6 saatlik bir kullanım ömrü sunması bekleniyor. Kablosuz şarjı desteklemesi beklenen kulaklığın, 10 dakikalık hızlı şarj ile uzun süreli kullanım sunacağı da aktarılıyor.

Sony WF-1000XM4-01

Özel birkaç sensörün de eklenmesi ile oldukça dikkat çekeceği düşünülen kulaklığın  şarj haznesi de dahil edildiğinde toplamda 18 saat kullanım sunacağının altı çiziliyor. Kulaklık hakkında başka bir detay elimizde bulunmasa da farklı pastel tonlarda seçeneklerin sunulması oldukça yüksek ihtimal. Yeni kulaklığın aynı zamanda haziran ayında karşımıza çıkacağı söyleniyor.

Cevap bırakın